Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika középszintű...

Informatika középszintű érettségin hány ponttól vagy százaléktól 5ös?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden középszintű érettségi 80%-tól ötös.
2010. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ha pont 96 pontom van megvan az 5ös, és szóbelin is teljesíteni kell az 5ös szintet, vagy ha esetleg annyit nem tudok akkor is megvan?
2010. jún. 1. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

mennyi az írásbeli és a szóbeli külön? megnézed h írásbelin a 96 pontod hanyasnak felelne meg és hány pontra kellene felelned a jobbik jegyért, ennyi..

de ezt épésszel ki lehet találni, plusz azért van a tanár h kérdezd:)

2010. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el basszus, hogy most érettségiző emberek nincsenek tisztában az érettségik jegyének kiszámításával. Katasztrófa.


Kapsz az írásbelire (gondolom infónál vmi gyakorlati dolog van, de mindegy) valamennyi pontot, meg a szóbelire vmennyi pontot.

A kettőt összeadod, és megnézed hány %-a a maximális (150 pontnak).

Ha megvan a 80%, akkor 5-ös.

De úgy tudom ha szóbelin nem érsz el 10%-ot, akkor bukta attól függetlenül, hogy milyen az írásbeli.

2010. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, csak azt nem tudtam, hogy szóbelin is annyit kell-e teljesíteni
2010. jún. 1. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
El vagytok tévedve, középszintű infó érettségin gyakorlati rész van ami 70%ban számít, ha nem változtatnak addig és 30-ba az írásbeli(elmélet). 80%-tól 5-ös és ha eléred ezt akkor elvileg ingyen leteszed az ecdl vizsgákat és nem kell külön menni rájuk, mert ugye ugyanazokból a témakörökből kellene.
2011. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!