Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhetnek tanításon kívül...

Kötelezhetnek tanításon kívül arra, hogy bemenjek az iskolába?

Figyelt kérdés

Holnap novellaelemző verseny miatt rövidített órák lesznek, szóval délre már itthon lennék. Kellett 3 ember aki elmegy nézőnek, senki nem akart, 3 embert kihuztak, benne voltam e 3ban. Du. 2-re kéne visszamennem novellákat hallgatni fél órán át.(-.-) Azon kívül, hogy az ofőmet, akit amúgy az egész osztály utál, szét fogja cseszni az ideg, mit kaphatok?

a másik 2 ember rajtam kívül, amúgy nem meri megcsinálni, hogy nem megy el, ők jó gyerekek

sry ha hosszú lett.


2012. márc. 22. 14:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem erre nem kötelezhetnek, de qrvára meg tudja jegyezni a tanár magának...

Mi lenne, ha megerőszakolnád magad és bemennél? Mi az a fél óra? Legalább mobilozol egy jót:)

2012. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
92%
Szerintem jobb ha kitalalsz valami indokot ami miatt nem tudsz elmenni. Nekem a lehjobb logos indok amit rengetegszer eloadtam, hogy eloadtam a beteget.legyel holnap reggeltol kezdve komoly, jatszd el hogy nem vagy jol, sokszor kereszkedj ki mosdoba hogy megy a hasad.de ha mesz tenyleg oda menj, zard magadra az ajtot mintha tenyleg vegezned a dolgod.jatsz vagy ot- tiz percet a telodon, de nemitsd le. Aztan tepkedj budipapirt a wcbe es huzd le. Ezt jatszd el par alkalommal napkozben es szerintem az oszt.fonokod mavatol fogja mondani hogy ne menj vissza delutan. Ha meg nem mondja akkor te mondhatod neki. Nekem ez mindig bevalt modszer volt. Hatha segit....
2012. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

biztos nem megyek be :D csakérdekel a következménye.:D Az meg mind1, hogy megjegyez-e 8.as vagyok, nemsokára ballagok. Ofőm csak tesit tanít nekem abból meg ugyse buktat meg(ha ki akar cseszni velem), mert sportosztály, és ha abból buktatna valakit az azért eléggé gáz lenne neki például igazgatóval szemben :D


a másik, hogy szívesebben mennék inkább konditerembe :D

2012. márc. 22. 14:58
 4/24 A kérdező kommentje:
14:56 én megmondtam neki már osztályfőnökin tuti nem megyek be... hülye fejjel nézett meg tellegetett. biztos azt gondolja nem merem:D
2012. márc. 22. 15:00
 5/24 anonim ***** válasza:
Szülői igazolás? :D
2012. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
tanárfüggő. nálunk az ilyesmikre azt kaptuk, hogy beírt egész napra, mintha ott se lettem volna. másik meg az, hogy volt az udvaron ilyen kisebb virágoskert, és amikor kellett, akkor az ilyen diákokat kiküldta osztályfőnökin, hogy ássák fel, kapáljanak stb :D de egyébként csak akkor kötelezhet rá, ha órarend szerint lenne még akkor órád, ha nem, akkor nem tarthat ott :D
2012. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

15:00

:DDDDDD nem pazarlom ilyenre. nem susumusolok én megmondtam neki, csak a következménye(már ha van) érdekel:)

2012. márc. 22. 15:04
 8/24 A kérdező kommentje:

15:03 épp ezaz, hogy rövidített órák lesznek.és én már délre itthon leszek, 6 tanórát a hátam mögött hagyva :D


MINDENKINEK KÖSZ A VÁLASZOKAT!

2012. márc. 22. 15:05
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezed meg a tanárt, őt magát,hogy nála mik következmények?
2012. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

15:06 mert már nem vagyok suliban, meg azért mert utálom legalább annyira, hogy csak akkor beszéljek vele, ha ő kérdez, akkor is menekülök előlle, mert utálom! ez van :D

amúgy egész osztály utálja, és minden osztályfőnöki órán szakadunk hogy ordít :D

2012. márc. 22. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!