Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még esélyem bekerülni?

Van még esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

A szegedi Ságváriban 59. vagyok az angol tagozaton, ahová 15 főt vesznek fel :/

Szerintetek van még esélyem?


2012. márc. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2012. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha magamnak akartam volna feltenni ezt a kérdést akkor ezt tettem volna, nyilván nekem is meg van a véleményem, de azért kérdeztem mert a tietekre vagyok kíváncsi.
2012. márc. 12. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért tetted fel a kérdést? 59. vagy egy olyan listán, ahol az első 15 főt veszik fel. Annyian nem fognak mást választani, vagy másik osztályba menni, hogy bekerülj ebbe az osztályba. Ha ez egy jó suli, nem valószínű, hogy sokadiknak jelölték volna meg. Szerintem nincs esélyed.
2012. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az iskolát nem ismerem, de a mi osztályunkba (30 fő) volt aki 80 akárhányadik helyről került be pedig ez a város legjobb gimije.
2012. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2012. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen.Ennyien nem esnek ki.
2012. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy már szarok az egészre mert amit elsőre bejelöltem ott 17. vagyok és 32-t vesznek fel :)))

De azért köszi a válaszokat!

2012. márc. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!