Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy NYME-es közgáz diploma...

Egy NYME-es közgáz diploma mennyit ér?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a Nyugat-magyarországi egyetem Közgazdaságtudományi Karra szeretnék jelentkezni. Melyik szakot végezted el? Milyen nehézségű az egyetem? Miért szólja le itt mindenki?
2012. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wami válasza:
100%
Nem járnak ide, nem tudják. A kar elég kicsi, közel 1000 hallgatóval, azonban nagy mértékben összetartó és cseppetsem igaz, amit a többi jó akaró ír. Az karon ill. egyetemen mindenki azért dolgozik, hogy a kar jobb legyen. Tanáraink a legnevesebb magyarországi egyetemekről kerültek hozzánk, hallgató barátak ill. az itt tanulók is összetartóak segítőkészek egymás számára. A diplomádból meg annyit hozol ki, amennyit te szeretnél. Ha élsz a lehetőséggel, akkor sokat fog érni, ha nem.. akkor csak porfogó lesz a szobádban.
2013. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!