Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi kolikban mindenki...

Az egyetemi kolikban mindenki magára főz? Hogy oldják meg az étkezést?

Figyelt kérdés

nem tudom elképzelni hogy ez hogy működik.Tudom hogy minden helyen más.Átlagosan.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.:)


2012. márc. 2. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemi kollégium csak szállást ad. Tehát a kajától kezdve, a wc papírig mindent neked kell megoldanod. Vagy főzöl magadra vagy mész étterembe. Esetleg az egyetemhez tartozik menza.
2012. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintenként van 1 közös konyha rész sütővel,gáztűzhellyel.
2012. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én viszek otthonról sokat, ha meg elfogyott valami kajáldába megyek.
2012. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A koli felszereltségétől függ. Nálunk (ME) pl vannak olyan szobák, amik kisebb apartmanok, 2 szobás, 4 ágyas, közös fürdő/WC/konyha ennek a 4 főnek. Van olyan is, ahol folyósonként van egy konyha/étkező. Teljesen változó.
2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a Miskolci Egyetemnek van menzája is, viszonylag barátságos áron
2012. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindig otthonról hozok kaját. az jó vacsorára, ebédelni meg az egyetemi menzán szoktam. napközbe meg szendvicsek. párszor megpróbáltunk már főzni ezt-azt, de sose sült ki belőle ehető dolog. :-D
2012. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy írják, te döntöd el mit csinálsz, olyan nem lesz, hogy főznek rád, stb, ha te szeretnél akkor viszont van rá lehetőséged, hogy főzz.

A többség nem szokott, hanem inkább elmegy valami gyorsétterembe...stb

2012. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!