Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondja mindenki, hogy...

Gordon Freeman kérdése:

Miért mondja mindenki, hogy végzős bölcsészként majd mehetsz mekibe krumplit sütni?

Figyelt kérdés
Míg minden ilyen fősuli/egyetem kiadja a statisztikáit, melyekben látható hogy az ott végzettek 80-90%-a 6 hónapon belül szakmájában talál munkát.
2012. jan. 22. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni evvel a diplomával?Hova kell ilyen végzettség?
2012. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem saját statisztikái. Aha, igen.

EZ olyna amikor mindne áruházlánc hirdeti magárúl, hogy ők a legolcsóbbak és náluk van a legnagyobb választék.

Egyszerre mindegyik a elgjobb és legnagyobb, ugye.

Az egyetem érdekelt a saját statisztikáit az érdekei szerint alakítani. Mert azután jön a pénz, meg a következő felvételizők...

2012. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hidd el amit a suli mond! Soha.

Amúgy, te mit gondolsz, hová lehet ezzel elhelyezkedni?

Csak mert én is bölcsészre járok és érdekelne. Azon kívül, hogy lesz egy diplomád, mást nem érsz el, szerintem. Kérdezhetnéd, hogy akkor minek mentem oda? Hát, mert érdekelt egy bizonyos tárgy,és hogy legyen egy diplomám. (Jelzem dolgoztam a Tacskóban egy biológus kiscsajjal, egy erdőmérnök csávóval és két matektanárral. Szar az egész.)

2012. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a tacskó.


Amúgy én is azért választok hasonló szakot, mert érdekel és tudom hogy kedvem, érdeklődésem és ezek által ambícióm sem lenne mást tanulni...


De tudom hogy mindegy milyen diplomája van az embernek, úgyis az a lényeg hogy van-e ismerettsége/protekciója, stb...lehet akár életművész diplomája is.

2012. jan. 22. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Tacskó->Tesco
2012. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!