Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bgf-nemzetközi gazdálkodás,...

Bgf-nemzetközi gazdálkodás, matek? HELP

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni, erre a szakra szeretném beadni a jelentkezésem. (Tudok a keretszámokról stb, az önköltséges is szóba jöhet).

Egy félelmem van a matek. Emelt szinten tanulom és hármas vagyok. Nagyon félek, hogy emiatt kibukom. A szak nagyon tetszik és tényleg azt tanulhatnám, ami érdekel, csak az a fránya matek..:S

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 14. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
én BCEn vagyok NGn. a legjobbak között voltam gimiben, az alaposok között, nem az emeltesek között. szenvedek a matekkal, de túl lehet élni. a legtöbb releváns szakon kemény a matek, akárhova mész, ami ér is vmit.
2012. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam én is, hogy annak nincs értelme, hogy elmegyek egy büfészakra, ahol nincs matek, de állásom meg nem lesz.

Hogy tudnám túlélni a matekot? Rendszeres tanulás + külön tanár?

Ment a plusz!

2012. febr. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!