Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova jelentkezzek fősulira...

Hova jelentkezzek fősulira ahová tuti felvesznek (állami vagy költséges levelezőre)?

Figyelt kérdés

Kell 3.helynek valami ami biztos,mert megöregszem mire bejutok egy főiskolára!!!!

Elsősorban olyat írjatok ami államilag támogatott,másodsorban pedig olyat,ami 150ezer alatt van félévente.Ahol kicsi a pontszám.Ja,és mindenképpen levelező.


Egyébként az első 2 helyen tanító szakra fogok jelentkezni ezeken a szakokon 278 a pontszámom.


Köszi a segítséget!

(Ha ezeket is számításba lehet venni,akkor jól kommunikálok érdekel a pszichológia,emberismeret, gyógynövények, szépségápolás, tervezés (divat,lakás)...) Köszi a segítségeket!


2012. febr. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges főiskolára jelentkezni, végezz inkább el egy jó OKJ-s szakmát.
2012. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szakmám van,kereskedelmi téren.

Sajnos a kérdésemre nem kaptam választ.:( Pedig már örültem,hogy valaki segíthet...

2012. febr. 13. 21:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjegyzem hiába írom be a felvi részletes keresőjébe nem azokat adja ki amiket kéne (pl.: beírtam biztos ami biztos alapon, hogy 200-as ponthatárúakat adjon ki és pszichológia szakokat ad ki meg ilyenek egy nagy szar az egész).
2012. febr. 15. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kicsit kreatív vagy, akkor OE-RKK?

Van iapri termék és formatervező szak, és könnyűipari szak.

[link]


[link]


[link]


[link]


nem minden kritériumodnak felel meg, de ez jutott eszembe hirtelen.

2012. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A pontszámító azt írja ki nem felelek meg a kritériumoknak.:(

Pedig könnyűipari suliban is érettségiztem,szóval elgondolkodtam volna.

Köszönöm szépen!

2012. febr. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!