Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME járműmérnök, vagy Szécheny...

BME járműmérnök, vagy Széchenyi Egyetem (Győr) járműmérnök?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a BME nevesebb, de a Széchenyi is vonz az Audi, és a német kapcsolatok miatt.

Azt is tudni kell, hogy a középsuliban, ahová járok elég laza a matek oktatás, tehát lehet, hogy így nem lenne célszerű a BME-re menni.

Mit gondoltok erről?


2012. febr. 11. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
BME-vel szerintem jobbak lennének a lehetőségeid. De tényleg kemény.
2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig a SZE is ugyanolyan kemény mint a BME. HA eltekintünk a BM?E fetisizmustól. (Mert a BME-n még a szar is illatosabb ugye tudjuk)


Győrben ott az Audi, ami minden támogatát emgad a hallgatóknak, komoly laborokat szerelnek fel, és ahogy látom a végzettek akikben van valami már mennek is az Audihoz.

Az Audi nagy vonzerő, és fel is szívja a végzetteket.

2012. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

BME-t választanám


amúgy a közlekkar kb a legnehezebb az egész BME-n, ezért mondják h nehéz nem pedig a "BMEizmus" miatt.

2012. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
érdekes, vajon a bme-ről kirúgott ksk-sok miért végzik el röhögve a szif-et? :)
2012. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A BME-nek ugyanúgy vannak német kapcsolatai és onnan is simán felvesznek az Audihoz Győrbe ha jó vagy. Ha Pesten laksz, emiatt semmiképp ne költözz el, ha máshol és mindkettőhöz költözni kell, akkor meg nézz körül mindkét egyetemen, nézd meg az órarendeket, keress minél több infót, aztán válaszd a szimpatikusabbat. Ha hajlandó vagy tanulni, a matek miatt nem buksz ki a BME-ről, max. nem 5-ös leszel, hanem 2-es 3-as.
2012. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Széchenyin tanulok járműmérnöknek, szerintem semmi gond nincs vele, a tanárok felkészültek és ugyanúgy számonkérik az anyagot, mint máshol. Lehet, hogy a BME nagyobb névű egyetem, de a Széchenyi meg az egyik legdinamikusabban fejlődő. Meg nekem maga Győr is sokkal barátságosabb, mint Bp. Amúgy megsúgom, hogy az itt végzettek 95% diploma után a saját szakmájában helyezkedik el
2013. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!