Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr, Széchenyi egyetemről mi...

Győr, Széchenyi egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
elsősorban az építészet és a mérnök informatika érdekel...hallgatók véleményére lennék kíváncsi
2012. febr. 4. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Közlekedésmérnökire járok. Tanárok olyanok amilyneek, van aki rendes jól tanít és emberségből is jutott neki, és van aki nem tud tanítani sem, és egy tuskó. Ez általában az életben mindenhol így van.

Maga a sulival sok baj nincsen, de nehéz. Vagyis a fent említett tanárok hátráltatnak. Általában ezek a tipikusan szar semmire nem kellő tárgyak amikkel szívatják a jónépet. Nekünk a matek nehéz de túl lehet élni ha sokat tanulsz és gyakorolsz. Meg van pár szórótárgy. Kb a fele ember hullott ki tőlünk.


Az épület kicsit lelakott, de igyekeznek felújítgatni. Közösségi élet jó, mi kollégisták vagyunk, ott mégjobb a hangulat, de tanulni is lehet, amikor épp azt kell. Én nem tapasztaltam, hogy lehetetlen lene tanulni.


Nem tudom mire vagy kíváncsi inkább kérdezz, és mesélek.

2012. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konkrétan azt szeretném eldönteni, hogy melyik szakra jelentkezzek a 2 közül, ha esetleg látnám, milyen tantárgyak vannak, pár elõadás prezentációira vagyok kíváncsi, esetleg szkriptumokra, az egyes tantáryakról....könnyebben el tudnám dönteni, melyik a nekem való, mi érdekel igazán
2012. febr. 4. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom ebben nem tudok segíteni, mert egyik szakra sem jártam még.


A tanulmányi tájékoztatókat be tudom linkelni abból ki tudod keresni milyen tárgyaik vannak és hogyan épülnek egymásra.

Előadásfólia alapján ne ítélj, mert akkor nem jelentkezel egyetemre egyáltalán :PP

2012. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Építészmérnöki:


[link]


Mérnökinfó:


[link]


Ez 2010-esek, a 2011-est nem találom... Lehet már csak digitálisan jelent meg... De támpontnak tökéletes tárgyak nem szoktak változni.

2012. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom nem megy a link. Akkor így: Itt a file név felirat melletti kék linken tudod tölteni:


Építész:


[link]


Mérnökinfó:


[link]

2012. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na megvan a 2011/2012-es is. Már online lett csak kiadva.


Építészmérnöki:

[link]


Mérnökinfó:

[link]


De van külön építész is:


[link]

2012. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
thx
2012. febr. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!