Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az iskoláról, ahol ez megtörténik?

Figyelt kérdés

Szeptemberben igényeltük az új diákigazolványokat.

Azóta se jött meg, és valószínű, és nemrég közölték, hogy áprilisig-májusig, ne is számítsunk rá.

Az iskolában amúgy sokan csak 1 éves képzésre járnak.

Néha adnak egy-egy 60 napig szóló ideiglenest, de már sokszor büntettek meg amiatt, hogy az épp lejárt (akárcsak 1 nappal is).


Ti mit gondoltok erről?


2012. febr. 10. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rajtuk múlik,ők is csak igénylik,és ha megérkezik továbbitják.


Miből tart fgyelni hogy az ideiglenes mikor jár le,és előtte 2 nappal meghosszabbitani?

Középsulis nemtudom mibe kerül,az egyetemi 90 foritba került,mármint a hosszabbitás,nekem is 4 hónap volt mire megérkezett.

2012. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Én iskolatitkár vagyok, hidd el, nem rajtunk múlik. Nálunk sincs kész mindenkinek. És jövő héten beíratás lesz az elsősöknek, azokat is küldeni kellene... Nekünk nagyon kellemetlen, hogy hónapok óta magyarázkódunk olyan dolog miatt, amiről nem tehetünk. Az ideiglenes igazolványt január elsejétől megszűntették, papíron adunk ki igazolást, kérd az iskoládban, mielőtt újra megbüntetnek.
2012. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. febr. 10. 13:29
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudtam, hogy nem ők tehetnek róla:(


így mindent visszaszívok:D

2012. febr. 10. 13:30
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nincs semmi gond. Az a baj, hogy a szülők, gyerekek nem tudják, hogy mi csak elküldjük az igénylőlapot az Oktatási Hivatalnak, onnantól kezdeve semmi "közünk" hozzá, az Állami Nyomdában készítik őket.
2012. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most változott a rendszer, teljesen átalakul minden a diákigazolvánnyal kapcsolatban. Bevonják az okmányirodákat is (kép és aláírás rögzítése), 1300 forint lesz az ára mindenhol (közoktatásban is), az ideiglenesért meg nem kell fizetni, pontosabban megszűnik, és csak egy sima igazolás fogja helyettesíteni. Minden adatot online fognak továbbítani, megszűnik a hagyományos jelentkezési lap is. Remélhetőleg ez elég sok mindent meg fog oldani.
2012. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!