Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem TTK villamos...

Debreceni Egyetem TTK villamosmérnökiről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire jó az oktatás? Mennyire lehet elhelyezkedni ilyen diplomával ?

2012. jan. 17. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Az oktatás egy kalap sz*r. Bocsi akit megsértek ezzel de ez a véleményem. Bukás nélkül el lehet végezni, aki 4,5 év nél tovább húzza az csak bulizni jár ide meg melegedni és alkalmatlan mérnöknek sajnos itt nekik is adnak diplomát mint ahogy mindenkinek az egész DE-n. Ha suli mellett heti 1-2 nap dolgozol, esetleg a diplomamunkád egy cégnél írod akkor azért el lehet vele helyezkedni.


Ha a környéken akarsz majd elhelyezkedni akkor azért el lehet vele mert legközelebb csak Miskolcon van mérnökképzés.

2012. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az ismétlésért a végén. Siettem.
2012. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a véleményt.
2012. jan. 18. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
az is elvégzi aki nem akarja
2012. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Magyarországon csak a Műszaki Egyetem állja meg a helyét nemzetközi viszonylatban, úgyhogy szerintem kár olyanokat kérdezni hogy milyen egyetemi diploma mire jó.

Nem a diploma számít, hanem a te tudásod. Mert nem a diploma fog PID szabályozót tervezni...



Mikor majd valamilyen problémát meg kell oldanod egy éles helyzetben, úgysem az fog számítani hogy honnan van a diplomád. Ha egy munkahelyen legelsőnek bebizonyítod hogy nem vagy hülye és normális ember vagy, onnantól kezdve már nyert ügyed van, és lesz@rják hogy honnan van a diplomád...

Ha meg csak bulizni jártál az egyetemre, és úgy kaptál diplomát, az elég hamar ki fog majd derülni, és akkor mindenhonnan kirúgnak. Függetlenül attól hogy BME, Kandó vagy De-TTK. Mert egy teszetosza mérnök, aki semmihez nem ért, egy cégnek nagyon sokba kerül.


Debrecenben ott az ATOMKI, meg a CERN be járkálnak ki tőlük, úgyhogy azért olyan sz@r hely csak nem lehet...

2012. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. jún. 28. 22:57
 7/7 anonim válasza:
1. Ne haragudj már ,de azért ÁOK-n,FOK-n és GYTK-n nem hiszem,hogy könnyen adnának diplomát... :)
2013. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!