Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért követelnek a magyar...

Miért követelnek a magyar tanárok nyugati bérszínvonalt ha a minőség színvonal gyakorlatilag olyan balkáni, hogy hihetetlen?

Figyelt kérdés

1-2 tanár van az egész iskolában aki csak egy kicsit is megpróbál tenni azért, ami egyébként a dolga lenne. Oké, hogy leadja azt a szar anyagot, de aztán tanulja meg mindenki úgy ahogy akarja?

Ha valaki kicsit lemarad lehetne segíteni, de nem lofaxt, nézd meg otthon járj utána.

Voltam ilyen cserediák programban németekénél, hát komolyan ég és föld a szint ...


2012. jan. 13. 00:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Oké, hogy leadja azt a szar anyagot, de aztán tanulja meg mindenki úgy ahogy akarja?"

"és most mi van, hogy egyetemet végzett? szerintem én is megtudnám csinálni amit ő tesz..."

Az első vizsgaidőszakban sírva rohannál haza.

Kb. 15 éves lehetsz hogy ilyen marhaságokat beszélsz.

Ha egyest kapsz, akkor a tanár a hülye nem?

2012. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Matekon megmondod mi a gondod vele, és annyit mond, hogy majd otthon megnézed. Nem az önállósággal van gond, hanem azzal, hogy ott két perc alatt elmagyarázná, otthon meg megérted egy óra alatt, vagy nem.

Törin dolgozat után mondja, hogy mit KELLETT VOLNA írni.

Nekem nincs bajom, mert kidolgozott érettségi tételből tanulok 9. óta, de aki a könyvből teszi az megszívatja. Biztos mi vagyunk a rossz nemtanulósok. Nálunk rosszabb töriátlagja csak az arany jánososoknak van.

2012. jan. 13. 13:29
 13/19 A kérdező kommentje:
az egyetemen meg nem kötelező bejárni előadásra...
2012. jan. 13. 15:54
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyetem, ne nevettessetek. Attól hogy ott valaki végigpuskázza az éveket, még nem lesz valaki. Sőt, 1 alja iskolából, továbbtanulatlan ember többre viheti önszorgalomból mind 1 lusta tanár, sokkal többre. Az meg hogy sok a cscska diák nem kell mondani, sajnos elég szr környéken lakok(sok a raj) ezért tudom milyen nehéz lehet.

Ezen kéne alakítani, nem elég ez a sok felszínes törvény ami elvileg a tanárt védené. A diáknak még mindig több joga van, és simán ki tud baszni a tanárral úgy hogy el kelljen bocsájtani, pedig ő rendesen leadta az anyagot. De az elég kibszás a tanárral és a tanulni akaró diákokkal hogy ezek a barmok csinálják a fesztivált. Orbánt + az összes OH-s begyöpösödött barmot beküldeném 1 ilyen osztályba hogy tartsanak megy 1 órát. Sírva rohannának ki. Jah és ne csak a tanárokat védjük, a lusta tanárokat is ki kéne szelektálni, képesek elbaszni a gyerekek álmait/jövőjét.

http://www.youtube.com/watch?v=kbcdoWamCEQ


KÉPTELENEK ÚJÍTANI ? KÉPTELENEK RENDET RAKNI? Ja meg gyertek az elit iskolákkal, ahova befér 300 diák a megyéből.

2012. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Végig puskázza? Látom nem jártál még ott, azért beszélsz hülyeségeket. Az lehet hogy büfészakon így megy, de máshol hosszútávon nem sokra mész vele.
2012. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem életcélom, de egy hozzánemértő tanár már 1 év alatt is tud nagy károkat okozni a diákoknak. Igaz hogy nem látom át az egész rendszert és hogy az iskolánkba milyen követelményekkel vesznek fel valakit tanítani, de a hallottak alapján el tudom képzelni hogy 1 gyengébb egyetemen nem csak azok jutnak diplomához akik megérdemlik. Erről szólt az üzenetem, nem azt mondom hogy minden egyetem végigpartyzható, de amelyik igen azokkal miért lehet valakit tanári székbe ültetni?

Még 1x: az iskola igazgatója 1 teljesen korrekt, hozzáértő tanár. Iskolai korruptság?

2012. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz vannak olyan tanárok akik beleszarnak, de egy ilyen rendszerben ki akar már tanár lenni. Iskolák is őrülnek hogy egyáltalán valaki megtartja az órákat, ezért vesznek fel olyanokat akik nem éppen megfelelők erre a posztra. Ha meg nincs elég tanár, le húzhatják a rolót akkor meg mindenki sír. Tanulj tinó, ökör lesz belőled!
2012. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem részben igaza van a kérdezőnek.

Mármint tényleg nagyon sokan csak azért mennek tanárnak, mert nincs jobb ötletük. És ezáltal sokszor gyerekgyűlölő, tehetségtelen emberek kerülnek be tanárképzőkbe.

Viszont túlreagálja a dolgokat. És pont, hogy az az oka, hogy nincs egy motiváció (kevés pénz), amiért úgy gondolják, megéri nekik teljes erőbedobással tanítani.

2012. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A tanár is csak egy ember - szubjektum, akinek tele lesz a hócipője attól,ha nincs sikerélménye. De azért gondoljátok el pl egy fémmegmunkálónál ahol nem mondhatja,hogy kis pénz kis foci,nagy pénz nagy foci. Ott azt mondják,hogy nem kötelező ott dolgozni ! Szerintem van egy jó pár foglalkozás ami hivatás. Nem szabadna olyannak sem ovónői sem tanári diplomát adni aki nem szereti a gyerekeket.
2013. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!