Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? (rendőrnek készülök) 13/l

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 12. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Tetszik a hóesés a honlapján. :-)

Amúgy nem igazán tudok mit mondani mert ha azt mondom hogy rossz akkor nem mész oda vagymi?

De amúgy annyit fog még változni hogy mi akarsz lenni?

Én ennyi idősen mérnök akartam lenni utána üzletmber/kereskedő most meg ott tartok hogy informatikus...


17/l

2012. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem több tippem van hogy hova megyek de ez a suli a legszimpibb. ;)

Nagyon sokat gondolkoztam a rendőrtisztin úgyhogy ez nem olyan fel lángolás. ;)

2012. jan. 14. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Akkor menj oda.

Ha elmennél valami olyan suliba ami nem szimpi ill. olyan szakra ami nem érdekel szenvednél vele.

Engem anno nem engedtek olyan suliba és kínlódtam vele 1.-2. évben. Most kezdek belejönni inkább

2012. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Okés, köszi. :)

Valószínű h. oda megyek (a jegyeim megvannak hozzá)

2012. jan. 15. 17:45
 5/7 anonim válasza:
A tesóm is oda akart menni de a rendőrök lebeszélték xD sztem téged is lefognak... ha meg még sem akkor a fizikai felvételi az nem tom hány km futás fekvőtámaszt 40-et kell nyomni (lányoknak) meg hasonló finomságok (azért írom így mert tom h a legtöbb lány 2 fekvőtámaszt bír lenyomni max de már abba is belehalnak) aztán ott van még a pszichológiai felvételi is... jobb ha elkezdesz edzeni
2012. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

50 fekvő az alap (reggeli edzés) úgyhogy az nem gáz. :)

Napi 5km-ert futok (csak mert tél van)

2012. jan. 16. 13:47
 7/7 anonim válasza:
Átlagos iskola nem emelkedik ki a többi közül, de sajnos kezd elmenni a gyüjtő iskola felé mivel oda is minden gyerek kell, hogy kapják a pénzt a gyerekek után.
2012. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!