Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan jutottatok be gimibe?

Hogyan jutottatok be gimibe?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hány ponttal, hányadikként, milyen tanulmányi eredményekkel.:)

Nekem irodalom 4.5-ös átlag,tavaly évvégén 5-ös volt, nyelvtan négy, matek nagyon hármasra áll, tavaly évvégén négyes volt, kémia is, angol ötös, fizika négyes..

Van esélyem?


2012. jan. 9. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden gimi más... Gyengébb-erősebb,más beállítottság..


Én Debrecen legjobb gimijében tanulok,kitűnővel kerültem be.Az ideiglenes sorrendben 40-valahanyadik voltam,de előttem jópáran kihullottak.


Esély mindig van.:) A központi meg szóbeli többet számít,mint a jegy.(persze az is fontos.)

2012. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jan. 9. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
4,2 mentem, meg elég jó központival. Most vagyok 3.os, de már 4,8 vagyok, 4.2 helyett :DD
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezzel sok gimibe felvesznek ne aggódj. Ha nem is a legjobbakba de biztosan bekerülsz egy jó gimibe.
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem jó átlagom volt a központim75 pontos lett, a szóbelim jó volt, bioszon 8. ként vettek fel...de átkérte.magam egy másik szakra:)
2012. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kitűnő voltam.
2012. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2012. jan. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!