Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok csinálni ezzel a...

Mit tudok csinálni ezzel a tanárral?

Figyelt kérdés

Emelt szintű matek csoportba kerültem, mert előző 2 évben szinte csak ötösöm volt, és 4-esnél rosszabb jegyem elsős korom óta nem volt... Új tanárhoz kerültem - aki nem tudom, miért - állandóan szívat. Semmi mást nem ad a dolgozataimra, csak egyest.

Lehetett egy emelt szintű érettségi feladatra ötöst kapni, aki legelőször hibátlanul megoldja. Volt hozzá ábra is, amit én rajzolás közben elrontottam, elkezdtem kijavítani, amit a tanár észrevett és azt mondta, hogy ne szarakodjak az ábrával, mert nem lesz időm megoldani a többi feladatrészt, inkább számoljak. Kiszámoltam, odahívtam, hogy nézze meg, szerinte hibátlan volt, de egyetlen baja az volt a feladatommal, hogy nem volt hozzá kész az ábra!! Ezért ötöst sem kaptam!! :@ :O

Írtunk dolgozatot, ami pontszám alapján nekem 4/5 lett volna, de nem engedte beadni. Mindenki más beadhatta rajtam kívül. 2 hétig könyörögtem, hagy adhassam be, belement. Azt mondta, egy kb hármas... Mire kikaptam, már csak kettes lett belőle, ami azóta sem került be a naplóba, mondván, ne legyen ennyire kisigényű, ne elégedjek meg a kettessel.

Ha a táblánál vagyok, "érdekes módon", mindig meg tudom oldani a feladatokat

Már másodszorra hív óra után beszélgetni, ahol belemászik a magánéletembe, megsirat, olyanokra kötelez, hogy csináljak negyed órás bontásban napirendet egy napomról, és adjam le neki, mert kíváncsi, mit csinálok egész nap. Mi köze hozzá?!?! Már teljesen kikészít, és nem akarja félévkor megadni a kettest! Anyu már volt bent nála, és úgy jött haza, hogy 10 percet sem beszélt vele, de még egy ilyen gerinctelen nőt még életében nem látott. A többi tanár is csodálkozik, és az előző matektanárom is, mert nagyon jól tudják, hogy nem vagyok hülye gyerek, nem véletlenül akartam matekkal továbbtanulni.


2012. jan. 8. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igazgatóhoz menjetek be és az osztálytársaidat is kérd meg, hogy álljanak melléd.
2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek nagy nehezen megadta e kettest... Az osztálynak erről az a véleménye, hogy a mi hibánk, minek sajnálkozunk, mi akartunk átmenni... Gyönyörű..
2012. jan. 8. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukáddal menjetek az igazgatóhoz, de kérjétek meg, hogy ha számon kéri a tanárt, ne derüljön ki, hogy te panaszkodtál. Nálunk egy tanár egyetemen az egész csoportot szívatta, sőt másik csoportokat is, de mi mertünk egyedül szólni a dékánnak, aminek meg is lett az eredménye. Két hét múlva a bunkó parasztból röhögcsélő, jópofizó tanárnéni lett :D A lényeg, hogy nem tudta meg, hogy melyik csoport panaszkodott, különben csak még rosszabb lett volna a helyzet.
2012. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!