Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ebben a félévben diplomázok...

Ha ebben a félévben diplomázok meddig tart a hallgatói jogviszonyom? A diploma átvételéig v államvizsgáig?

Figyelt kérdés
Vagy egészen más az időpont? köszi
2011. dec. 27. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem államvizsgáig. Miért kérded?
2011. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak mert orvoshoz kéne menjek és ugye ha nem dolgozok de már nincs nappalis jogviszonyom, akkor nincs tb sem.
2011. dec. 27. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam is aktuális mert nemrég államvizsgáztam és a fogászatra is el szeretnék menni meg a lábammal is van kisebb probléma.


A szabályzatban azt olvastam, hogy a jogviszony a záróvizsga napján szűnik meg, de szerintem visszamenőleg szüntetik meg ráadásul azt sem hiszem hogy az OEP-nél vagy nem tudom kinek az adatbázisában rögtön úgy jelenünk meg.......

2011. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a TB addig érvényes, mint a diákigazolvány... Az biztos, hogy nem napra pontosan államvizsgakor szűnik meg, mert ezeket az adatokat az OEP tartja nyilván, nekik meg fingjuk sincs, mikor államvizsgázol, meg hogy mikor veszed át a diplomád. Másrészt ugye nem lenne túl életszerű, hogy az államvizsgád után dögölj meg, bármi bajod van.
2011. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ma bent voltam az egyetemen ügyeket rendezni és megkérdeztem, mert rám is vonatkozik. 2 hete záróvizsgáztam. Azt mondták hogy ebben a hónapban, azaz januárban még nem lesz probléma (nem kell az orvosnál fizetni), mert ez a félév jan. végéig tart. Tehát félév szerint nézik... Februárban már azt mondták probléma lehet......
2012. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!