Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőtagozatosoktól kérdem,...

Levelezőtagozatosoktól kérdem, mennyire nehéz levelezőn diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

idén érettségiztem és levelezőn szeretnék tovább menni

nemtudom mennyire fog menni de jó lenne egy diplomát szerezni :)


2009. máj. 18. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én úgy diplomáztam levelezőn, hogy mellette főállásban dolgoztam.

Nem volt nehéz, persze biztosan iskolája is válogatja.

Jó tanulást! :)

2009. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ! remélem egyáltalán felvesznek oda ahova szeretném :)
2009. máj. 18. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet még valahova jelentkezni???



melyik fősulit végezted levelezőn?

2009. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én levelezős vagyok,és az elején nem volt nehéz most viszont egyre nehezebb pedig olyat tanulok amiket már tudok.Úgy látszik iskolája válogatja pedig általában az elején nehéz aztán egyre könyebb el szokott működni.Úgy látszik most rajtunk is szorítanak és egyre több államist zórnak ki:S
2009. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A levelező mindig könnyebb mint a nappali.
2009. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Előzőnek mondanám, hogy az elvárások megegyeznek a nappalival, amellyett hogy főállás, család mellett végezzük a legtöbben.


Na a kérdésre válaszolva mondanám el, hogy a diplomáért keményen meg kell dolgozni és a BGF-KVIFK-re járok második ciklusában vagyok. Lesz olyan tárgyad, ami gyorsan és egyszerűen menni fog és biztos, hogy lesz olyan is amivel meggyűlik a bajod, de mivel költségtérítéses formába mennél, így ha elkezded, akkor az első évet kell nagyon meghúznod, ahhoz hogy végig csináld az egészet.

Tehát a kitartásodon, akaratodon és a jó idő besoasztáson múlik, hogy végigcsinálod-e avagy sem.

2009. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

igyekszek

ha már bekerültem bent is akarok maradni és végigcsinálni

csak kerüljek be....

2009. máj. 22. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak, ha a levelezős diploma egyenértékű lenne a nappalissal akkor ki lenne olyan hülye ,hogy nappalira jelentkezik?
2009. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy gondolod,hogy nem egyenértékű?Mi napi 10-12 órát dolgozunk főállásban,hétvégente iskolába járunk,május júniusban melóból rohanunk vizsgázni,éjjelente tanulunk.Talán azthiszed,hogy levelezőn olyan könnyű pedig nem.Nekünk nem buli é tanulás az élet,hanem buli gyerek és tanulás,szívunk mert ugyanúgy kezelnek minket,annyi,hogy van tárgy amiből nem kell zh-t írnunk,de nálunk is van házidolgozat, és ugyanolyan nehéz az a nyavalyás teszt mint másoknak.Úgyhogy majd ha te is így csinálod akkor beszélj...
2009. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Fő állásban dolgozom ,mellette egy egyáltalán nem könnyű egyetemet végzek nappalin. Napi 10-12 órát dolgozom a hétvége se kizárt, az első diplomámat is munka mellett csináltam. Tudományos kutatást végeztem , egyebeket. Az meg ,hogy szerinted minden nappalis iszik és csak bulizik nevetséges, de ez a feltevés nem engem minősít hanem téged. Nekem legalább van valóság alapom mikor azt mondom ,hogy jóval könnyebb a levelező, mint a nappali. Általában, persze lehetnek kivételek, de nem igazán vannak. A vitát felesleges is folytatnunk, levelezős diploma nem ér annyit mint nappalis , ha érne mindenki azt csinálná. De sajnos jóval kevesebb tudást ad, és ezt a munkáltató is tudja. De élj az álomvilágodban nyugodtan , remélem a te életedben sosem igazolódik be az én állításom, jó pár ismerősöm életében már megtette.
2009. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!