Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőn egyetemen hogy kell...

Levelezőn egyetemen hogy kell fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés
Ha egy félévre a tandíj 198 ezer Ft, de lenne 2 tantárgy, amit valószínűleg elfogadnának, akkor azt hogy kell kifizetni? Kifizetem a teljes összeget és visszaadják, vagy kreditarányosan kell kifizetni? Eddig államira jártam.
2011. szept. 5. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, ahol kreditarányosan kell fizetni, de ott úgy adják meg, hogy pl 50 ezer plusz x ezer kreditenként. De szerintem ilyen csak max a képzési időn túliaknál van, akiknek már csak néhány tárgyuk van vissza. Ha úgy hirdették meg, hogy 198 egy félév, akkor ennyit kell fizetned, függetlenül attól, hogy hány kreditet vagy kurzust veszel fel. (én képzéséi időn túl is ugyanúgy 119et fizettem a 2 órámért, mint az, akinek 12 volt)
2011. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Komolyan?

Az durva.

Hát akkor inkább kihagyom. Ez milyen már?

2011. szept. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!