Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerben hol van most a főiskol...

Egerben hol van most a főiskola könyvtára?

Figyelt kérdés
Most, hogy még tart a renoválás, nem tudom, hová is került. Nyitvatartás is érdekelne.
2011. dec. 13. 18:39
 1/2 anonim válasza:

[link]


Egyébként én úgy tudom hogy ha jártas vagy Egerben talán megérted :)

A 'B' épületből elindulsz a vár felé és amikor lefordulsz a kereszteződésnél jobbra akkor ott kell lennie jobb oldalt. Pontosítva ez a cégmesterek utcája, de attól még visszább. :D hát így tudtam elmagyarázni.

2011. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben beszéltem egy taggal, aki beküldött a fősulira, és ott volt a "könyvtár", vagy egy része, nem tudom. Egy rosszarcú magyartörő némber, ahelyett, hogy odaadta volna az 1 db könyvet, amit kértem, közölte, hogy töltsek ki vmi űrlapot, hogy igénylem és jöjjek vissza holnap. Mondom, jó, kitöltöm és levonatozok x kilométert holnap is, de akkor itt lesz a könyv. Erre ő:" Eljönni holnap és megtud könyv vagy van, vagy nem." Jó, gondoltam, én eljönni holnap, de ha könyv nem lenni, te kifizetni utiköltségem, vagy nem, de valószínűbb, hogy igen. Na,mindegy, te se látsz engem többet, az tutti.EKTF-nak dolgozó segítőkész emberrel én még nem találkoztam ott. Miért kell mindenkinek ennyire leszarni a hallgatókat? Eleve, hogy olyan könyvet adnak kötelezőnek, amit az adott tárgyat tanító tanár írt, de persze már sehol nem lehet kapni. A lakóhelyem (nagyváros, nem Eger)könyvtárában ha kérem, lesnek, mert nem is hallottak még az "íróról". A fél szemeszter alatt csak rohangálok, keresgélek, ahelyett, hogy ugye tanulnék, sőt, lesz, amihez meg sem lesz ugye a tankönyv. A f@szom kivan már. EKTF!
2011. dec. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!