Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van négy négyesem minden...

Ha van négy négyesem minden év végén, de a többi ötös, akkor mennyi az esélye, hogy fölvesznek a gimibe?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
te sötétebb vagy, mint a föld....
2011. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól leírta a helyzetet...

Így még a szakmunkás se olyan biztos.

2011. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik általánosban vannak ilyen jegyeid, és melyik gimibe akarsz menni. Nagyon gyenge általánosból kevés az esélyed egy kiváló gimibe, de átlagos helyzetben menni fog. Nem mindegy milyen tárgyakból van négyesed.
2011. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lesz a meghatározó hány pontos felvételit írsz.
2011. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bumbi02 ***** válasza:

általános iskolától függ... én 3,6os átlaggal bekerültem megye legjobb gimnáziumába - országos szinten is jó helyen van -, ahol 9. évvégén tartottam a 3,6os átlagot, ergo az általános iskola is egész jó volt, viszont más aki 4,5-el érkezett más suliból, ő is 3,6ot teljesítet, ergo az gyengébb iskola volt.. Teljesen iskola és egyén függő.

Volt osztálytársam aki világ életében bukdácsolt matekból, majd leült érettségihez és 70%ot írt.

2011. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!