Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen lenne újra...

Szerintetek milyen lenne újra bevezetni az iskolai egyenruhát?

Figyelt kérdés

Nem a régi köpenyre gondolok :)

Hanem mint egyes országokban, hogy mindenkinek egyforma naci/szoknya póló/ing :)

Nekem nagyon nem tetszik, hogy a lányok azon versenyeznek sokszor, hogy kinek mennyire kivágott a felsője és milyen rövid a szoknyája, amik egyáltalán nem suliba valók :-/

Vagy, hogy kinek van menő Nike pólója, cipője és gúnyolják azokat, akiknek "csak" kínai jut.


2011. nov. 5. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolai egyenruha ma: csőgatya + converse cipő/tornacsuka + FILA táska + vasalt haj.
2011. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

az osztálytársaimmal öt éve járok egy osztályba (11.) de még egyszer sem fordult elő, hogy megjegyezte volna valaki, hogy kin van kevésbé vagy nem márkás cucc. egy két hülyén kívül mindenki ezt mondja: miért jobb két sima fekete póló közül az, aminek a sarkában van egy 5 centis pipa? akinek telik rá, az megveszi, akinek meg nem, azt nem cseszegetik.


bizonyos mértékben - ahogy az első válaszadó leírta - a mai "divatos" viselet is uniformizál, de így legalább megvan a lehetőséged, hogy különbözz, és ezt valaki ki is akarja használni.


az egyenruhában az a rossz, hogy kicsit elmossa az emberek személyiségét, 'tömeg'-et csinál a személyiségek csoportjából, szerintem ez nem jó.

2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem remek 5let lenne és ez nem azt jelenti, hogy nincs egyéniségem, vagy nekem nem telik márkás cuccokra, mert pont, hogy igen és ezzel kötöttebbek lennének a diákok és rendezettebbek és ez kihatna az egész életükre.
2011. nov. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!