Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetnék? Nem szeretnék...

Mit tehetnék? Nem szeretnék megbukni.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy matekból ilyen jegyeim vannak: 3, 1, 1 és a holnapi dolgozatom is nagy valószínűséggel 1-es lesz. A témakör a térgeometria, de nagyon sokat hiányoztam, azonban a tanár nem akarja ezt figyelembe venni. Valamint kijelentette, mikor kértem, hogy legyen korrepetálás, hogy ő nem fog tartani, értsük meg órán. 12. osztályos vagyok, nem szeretnék megbukni. Az mellékes, hogy a 2-es érdemjeggyel is jóformán kitörölhetem a ***, szóval értitek. Azonban, teljesen tanácstalan vagyok. Mi legyen?
2011. okt. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap ne menj be suliba, mert esélytelen most megtanulni, inkább vállalj be egy hiányzást, aztán tanuld meg jól, még ha a tanár szándékosan nehezebb dolgozatot írat veled, mint a többiekkel, az se fogjon ki rajtad.


Az, hogy hogyan fogod megtanulni csak rajtad áll, menj el magántanárhoz vagy egy másik diákhoz aki érti az anyagot... a helyedben már nem szereznék több 1est.

2011. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menjd be órára... én is elb...sztam, mert azt hittem értem az anyagot, a dolgozat kérdései úgy meg voltak keverve, hogy egyest írtam, most meg törhetem a fejem, hogy javítom ki, jobb lett volna nem megírni. Ha nem vagy 100% biztos, hogy tudod, akkor inkább ne is írd meg.
2011. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom magántanárhoz nem nagyon tudsz menni anyagiak miatt, hogy esetleg ő segítsen?
2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szüleim nem értik meg, ha nem értem az anyagot, szerintük pénzpocsékolás lenne csak. Ők is azon vannak, hogy minden tanár normális, és érthetően adja le az anyagot. Erre nem adnának pénzt..
2011. okt. 27. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig sokat segít. Konkrétan mit kellene gyakorolnod? Miben tudnánk segíteni?
2011. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!