Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen max hány tantárgyból...

Egyetemen max hány tantárgyból lehet megbukni? Vagy nincs ilyen korlát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs.
2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Silber ***** válasza:
100%
Nincs korlát, viszont a nívósabb helyeken vannak ún. szűrőszintek. Pl. a harmadik félévig össze kell szedni x kreditet, és ennek meg annak a tárgynak meg kell lennie. Ezen felül év végén átsorolhatnak költségtérítéses állományba is, ha nagyon rossz az átlagod. Így nem rúgnak ki az egyetemről, viszont ha továbbra is bent akarsz maradni, perkálnod kell.
2010. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én jártam, ott pont most vezették be, hogy Bsc-n 30, Msc-n 10 elégtelen vizsgajegy után megszűnik a hallgatói jogviszony. Persze a minimum kredit korlátozás is megmaradt.
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

nálunk DE nincs ilyen. minimum 15 kreditet kell teljesíteni egy félévben, olyan van.

illetve egy tárgyat max 3* lehet felvenni és összesen 6* mehetsz vizsgázni (ez lehet változni fog az új közoktatási törvénnyel 2/4-re)

2010. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én már 5 tantárgy bukónál járok azt még vizsgaidőszak sincs -.- bazzeg
2010. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!