Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szereted a matekot és a törit?

Szereted a matekot és a törit?

Figyelt kérdés
gimire v általánosra célzok.
2011. okt. 20. 14:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
21:49-télleg tanár vagy?töri-szakos?gimiben v általánosban?
2011. okt. 27. 21:32
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, gimibe vagyok.10-11.-et tanítok, de jövőre lesz érettségizős osztályom is!;)
2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szeretsz tanár lenni?jó gimiben tanítasz?bocs h ennyit kérdezek.
2011. okt. 27. 22:00
 14/19 A kérdező kommentje:

nekem a töri a kedvencem.imádom:D:D

abból van a legtöbb sikerem talán.meg versenyeredményeim:)egyik első hely,másik második:)

2011. okt. 27. 22:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen szeretem, ez érdekelt igazán mindig is.Bár a középkort nem szeretem annyira gimibe 10.es anyag de a 11-12-13 os töri jó és én azt könnyebben is tanítom.Hát elég jó iskola(Lóczy Lajos Gimnázium és Két tanítási nyelvű idegenforgalmi szakközépiskola)

Az egyik osztálynak pedig angolul tanítják a törit, én is szivesem tanítanám úgy:)

Nyugodtan kérdezz csak, ha van valami.

Az eredményeidhez pedig gratulálok!

2011. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtál:)örülök hogy van vki akinek írhatok:)

amúgy 13-os töri az miylen,?mármint töbnyire 9-12.o-ig van.de tudom hogy 13.is van.vagy az olyan mint a nulladik évfolyammal kiegészülve ahol nulladikon cak nyelv vagy egyéb más?

2011. okt. 27. 22:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, akik 10.-től tanúlnak törit és 13.-ba érettségiznek.
2011. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

értem.:)versenyre szoktál menni diákjaiddal?vagyis versenyeznek diákjaid?töriversenyek mik vannak gimibe?csak ugye jövőre gimis éeszek,és jó lenne ott is menni.

direkt a töri miatt szeretnék humánra menni.

2011. okt. 28. 19:13
 19/19 A kérdező kommentje:
még1etlen1 dolog:szerinted lehetnék történész?tudom hogy van időm hogy iylenen gondolkodjak.de egyre többx jut ez eszembe.törivel nem sok lehetőség van.valai azt mondta h jogász leszek(ő is épp töritanár)valaki azt hogy történész.a tanárom nem tudja mi leszek,mert kérdezgetett ilyeneet de mondtam h töritanár nem szeretnék igazán lenni(nem is nekem való)ügyvéd se úgy igazán.azt mondta h régésznek meg nem gondolja hogy elmennék.ötleted lenne ezzel kapcsolatban?
2011. okt. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!