Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme az irodalomórának?

Mi értelme az irodalomórának?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a legtöbb tantárgynak van valamilyen haszna, ha nem is sok. De az irodalommal még továbbtanulni is alig lehet.
2011. okt. 18. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az okfejtéseket, de tudod én humán beállítottságú vagyok és pont ezt kérdezem a matematikáról (mármint a gimnáziumi gyökvonásos, logaritmusos részéről) a kémiáról amiből két fél évben buktam alig megmentem át az év végeken (de a mai napig jobban értem a háztartási részét mint az aki ötös volt belőle) és a fizikáról... és ezt úgy mondom, hogy az ilyen logikai dolgokban jó vagyok ez a hülye kompetencia méréses lapom magasan veri az osztályom jó tanulóit... viszont az irodalmat szeretem, engem nem tudnak meggyőzni a fizika-kémia szükségességéről, én se póbállak téged meggyőzni az irodalomról... csak annyit mondok, amit nekem mondanak a reáliákról ALAP MŰVELTSÉG érd be ennyivel, nekem is ezzel kell a reáliákat túl élnem
2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mellesleg sokkal könnyebb volna a diákélet ha gimnáziumban már mi választhatnánk ki mit akarunk és mit nem akarunk tanulni. Mondjuk annyi megkötéssel, hogy legyen 10 tantárgyunk és minimum egy reál, egy művészet, egy humán, egy nyelv, a tananyagaink között és egy sport és akkor válasszunk.
2011. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én szeretem a matekot és fizikát mégse látom értelmét a tanításának egyiknek se. Plusz 3 humán és 1 reál tantárgyból kell érettségizni. Abban igazad van hogy jó lenne, ha már gimnáziumban lehetne választani.
2011. okt. 23. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!