Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be tudnék kerülni enélkül is,...

Be tudnék kerülni enélkül is, és benn is tudnék maradni?

Figyelt kérdés

Néztem az elte - pszichológus szakát, nem kell feltétlen biosz érettségi oda (felsorolja mik közül lehet választani.)

Ha nem mentem el biosz faktra, és bioszból nem is érettségiznék, mennyi az esélye hogy bennmaradnék az egyetem szakán?

Nagyon durva lenne ha így biosz nélkül próbálnám meg?

(jó tanuló vagyok, biosz nem megy rosszul csak matematika faktra mentem el)


mennyire fogok tudni piacképes munkát találni így? vagy milyen szerintetek az eltének ez a szaka?


18/l


2011. okt. 4. 06:56
 1/3 A kérdező kommentje:

ui.: érdekel a biológia már általánosban is tetszett de gimiben matematika osztályba kerültem, mert a matekot is szeretem.

imádom a pszichológiával kapcs. könyveket, és lelkizős típus vagyok.

eredetileg nem is pszichológusit választottam volna de most mégis kezdek érdeklődni a szak iránt.

2011. okt. 4. 06:57
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy benn maradnál biosz érettségi nélkül! nem olyan nagy baj ha nem jártál faktra, amit egy biosz érettségire tudni kell annak nagy részének semmi köze nem lesz semmihez amit te pszichológia szakon tanulni fogsz. szóval ez miatt szerintem ne aggódj, már ha logikusan belegondolsz akkor is láthatod, hogy amit biosz órákon tanultál annak nagyrészt nem fogod hasznát venni egy pszichológia szakon.
2011. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy bnőm pszichológiát tanul a PTE-n, most gólya. Ő pont az ellenkezőjét mondta, amit az első válaszoló. Mondjuk ő konkrétan be sem járt a biosz órákra ,de most pótórákat kell vennie a gimnáziumi anyagból, abból is főleg ugye a 3-os (biokémia, sejtbiosz, ember). Nem kell feltétlenül érettségizned, de ha felvesznek, nyáron mindenképp nézd át ezeket a részeket!
2011. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!