Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Budapesten divattervezésse...

Van Budapesten divattervezéssel foglalkozó középiskola?

Figyelt kérdés

Nos, érdekes a történetem. 17 éves leszek novemberben, ez a 3. évem egy közgazdasági szakközépiskolában. Még ezzel az évvel együtt van 3 évem hátra. Nem szeretem ezt az iskolát mert nem érdekel a közgazdaságtan, így hát nem is igazán ragad meg bennem. Divattervezéssel szeretnék foglalkozni régóta, csak anyukám nem igazán örül neki ...

Ő szerette volna hogy ebbe a suliba menjek.

Apukám viszont beleegyezett hogy ha Pesten van ilyen iskola, akkor koleszba költözhetnék. Testvérem is Pesten él. Ha van ilyen iskola, mik a bekerülési feltételek?

Köszönöm előre is! Lili, 16


2011. szept. 25. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én saját véleményre/tapasztalatra lettem volna kíváncsi, de azért köszönöm, szét nézek
2011. szept. 25. 19:03
 3/6 anonim válasza:

A Jelkyt szokták mondogatni,hogy az a legjobb. Nekem több ismerősöm is odajár és csak dicsérik.:)


[link]

2011. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

És mit akarsz kezdeni a divattervezéssel? 15-böl ha 1 megél belőle valahogy.

Én csillámpóni simogató akartam lenni, csak rájöttem, hogy abból nem fogok megélni.

2011. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez volt a kérdésem, köszönöm a kommenteket
2011. szept. 25. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelky András SZKI, Modell Divatiskola(szerintem ezt kerüld el messziről), Rotschild Klári Magániskola
2011. okt. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!