Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumba menjek?...

Melyik gimnáziumba menjek? (tapasztaltak is)

Figyelt kérdés
jó tanuló vagyok,de nem akarok gyenge gimibe menni,de nem akarok olyan helyre se menni,ahol versenyistálló az egész.Budapesten tudnátok ajánlani?
2011. szept. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Eötvös például.
2011. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Eötvös azért elég erős, közel van a versenyistállóhoz, inkább már a Veres Pálné.
2011. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ahogy én látom, kb ugyanannyira van közel az Apáczaihoz mindkettő, +- néhány méter. :)
2011. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen értelemben tényleg mindkettő közel van. :D
2011. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csepelen van a Jedlik Ányos Gimnázium. Nem számít egyáltalán a versenyistállók közé, de ha akarod, akkor felkészítenek, nagyon sok jó tanár van. Én ide jártam, és nem bántam meg. Mondjuk inkább a 8 osztályos része a jó, viszont már a rendes 4 osztályos gimiben is van matek, angol, német és info tagozat, és ezek is elég jók, ha engeded, hogy tanítsanak. :)
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint én viszont inkább ajánlanék egy versenyistállót, mert inspirálóbb a környezet. Persze lehet azt mondani, hogy aki tanulni akar, az tanul, azonban az ember nem így működik, mondani könnyű ugye, az emberre nem hatástalan a környezete. Egy Apáczaiban, Fazekasban, Radnótiban nagyon inspiráló környezet vesz körbe. Ez az egészséges kis versengés olyan dolgokat kihoz az emberből, komoly versenyeredményeket, amelyekre nem is gondolt volna, hogy sikerül. Ez pedig ad egy egészséges önbizalmat egyetemre, meg a későbbiekre. Szerintem megéri, én az Apáczaiba jártam, nem szakadtam meg a tanulásban, de versenyeredményem volt komolyabb. Pedig az előtt 1 évvel még úgy le voltam maradva a gyenge általános iskolám miatt matekból is, fizikából is (főleg fizikából), mint annak a rendje. Emellett mégsem csupa tanulógép stréber vett körbe, hanem igazán nagyszerű, jófej emberek.
2011. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kalman Roxana válasza:
Madách Imre Gimnáziumot ajánlom.Én most kerültem ide(kitűnő voltam és sok osztálytársam is), és nagyon jók a tanárok és a közösség is jó.
2011. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!