Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi jelentkezési hiba vagy sem?

Felvi jelentkezési hiba vagy sem?

Figyelt kérdés

Kérdésem : A felvi rendszeren keresztül történő jelentkezés során le lehet e zárni úgy a jelentkezést, hogy a 11.-es bizonyítvány nem kerül feltöltésre ?


Nehéz elhinnem, hogy úgy küldtem el hogy ez a dokumentum hiányzik.


2011. szept. 2. 11:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
akkor már nem tudom bebizonyítani hogy esetleg ők hibáztak?
2011. szept. 2. 12:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Ők meg fogják nézni neked, hogy hány doksit töltöttél fel, és ha valami csoda miatt eltűnt volna, amit feltöltöttél, nem fogják letagadni, hogy ők hibáztak. Mást már nem tudsz tenni.
2011. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget , ép ésszel fel nem tudom fogni , hogy emiatt ne vegyenek föl engem
2011. szept. 2. 12:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nincs mit. Az a leggyakoribb hiba amúgy, hogy beírogatod a jegyeidet a felületre, de a dokumentumot nem csatolod hozzá, anélkül pedig nem fogadják el.
2011. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De ez csak most tűnt fel? A ponthatárokat kihirdették több mint egy hónapja. Szerintem itt már nem lehet mit tenni, lejárt a jogorvoslati határidő.
2011. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elutasították a jogorvoslatimat.
2011. szept. 2. 21:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem töltötted fel, ez tuti.
2011. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!