Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizika pótvizsgán, ha nem...

Fizika pótvizsgán, ha nem értem el papíron semmit, de a szóbelin 50%-ra teljesítettem, de nem engedtek át reklamálhatok?

Figyelt kérdés
Ráadásul a papíron 4 feladatból egy olyan témakör volt amit nem vettünk. így 25% esélyt adhattak volna a papíroshoz, mivel volt olyan amit nem vettünk és így a kettőt összeadva leosztva kettővel kijön a 30, nem? Már leírtak mindent, de reklamálhatnék? Komoly a tét, idén érettségi.
2009. ápr. 19. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt lehet reklamálni, hogyha olyan feladat volt amit nem vettek és(!) a tananyagban sincs benne. De mégha el is fogadják, akkor sem teljesítetted a másik 3om feladatot, tehát ugyanúgy marad 0%os az írásbeli (mert ilyenkor az összpontszámból levonják az adott feladaért járó pontot, mintha nem is lett volna, de olyan nincs, hogyte max pontszámot kapsz érte, csakmert nem vettétek).

Tehát a 0%os írásbeli meg az 50%os szóbeli együtt csak 25%.

Ráadásul -bár ebben nem vagyok biztos- de nem szokták engedni, hogy bármely rész egyes legyen, a másiktól függetlenül.

2009. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát semmi okom felháborodásra... csak kicsit idegesítő, hogy 3 feladaton áll. v. bukik egy éve az embernek... akkor már lehetne teljeskörű felmérés, vagy könyörgöm, ha nem 40, legalább 20 apró feladatból.
2009. ápr. 19. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
:D:D hát de sztm nem ez volt az egyetlen dolgozat idén abból a tárgyból úgyhogy nem ezen állt vagy bukott a dolog hanem az egész éves teljesítményeden. Ami mivel pótvizsgázol valószínűleg szintén nem fényes, és még az utolsó esélyeden sem volt az, mivel szóbelin is csak a felét teljesítetted annak amit kéne, ha csak az nézzük is egyes sztm mivel szinte mindenhol 60%tól van meg a kettes. te meg a leírtak alapján legjobb esetben is 50%ot teljesítettél bár az előző már kifejtette h az valójában 25. Na de mindegy nem osztalak ,de tanulni kéne nem utólag reklamálni meg a kiskapukat keresni.
2009. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Részpontokat sem adnak? Nálunk azért a legtöbbször úgy pontoztak ,h csak elhibázott lépésért nem járt. Ha pl. 10 lépésből megoldható a feladat és a te másodiknál elrontottad és a rossz adattal számoltál tovább, de helyesen megkaptad a többi 9 lépésért a pontot. Elég baj ha csak a végeredményt nézik.
2009. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne hisztizz hanem tanulj!!!!!!!
2009. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most nem azért, nem teszem, de kénytelen lennék egyes embereknek minuszokat osztogatni. Egyrészt mert azért buktattak, mert fél évet tanultunk fizikát, nekem meg balesetem volt, és lecsúsztam keméyn 3 témazáróról amit utólag nem engedtek bepótolni. De tuggyá' mindent jobban, ez a te stílusod...
2009. ápr. 19. 15:03
 7/11 A kérdező kommentje:
nem, nem kaptam részpontokat...
2009. ápr. 19. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:

"De tuggyá' mindent jobban, ez a te stílusod..."

Ez meg a tied, össze lehet hasonlítani.

2009. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nyilván ha annyira művelt vagy, vágod, hogy a tuggyá előtt levő aposztrof a lenyelt betűt jelzi, így ez kifejezi ált. azt, hogy én ezt nem így mondanám, de a mondanivaló kifejezése érdekében elhagyom a betűt, de jelzem, hogy ez szándékos. Szerintem nem jellemez semmit. És ezzel a ne tuggyá' (tudjál) al még finoman is fejeztem ki magam, de mindegy.
2009. ápr. 19. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen arra a szóra gondoltam. Én is rövidítek, sőt helyesírási hibáim is vannak ilyenek miatt nem kötekszem. Egyébként pedig sztm teljesen felesleges most ezen veszekedni. Rajtam kívül is mindenki más azt írta ,hogy előbb tanulnod kellett volna aztán meg hisztizned, nem fordítva. Mert akkor lenne is mit felmutatni, így meg tök felesleges , próbálkozhatsz persze ,hogy fellebbezel meg hasonlók, de nem hinném, hogy sikerrel járnál.
2009. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!