Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan vegyem majd rá a...

Hogyan vegyem majd rá a tanáromat hogy had tesizzek női tornadresszben? 16/F

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: órán kívül (mert tesiórán nehéz) megkeresed a tanáriban és elmondod neki, mit szeretnél. Meg is indoklod, hogy miért lenne neked jó a női tornadressz. Ő meg valószínűleg megmondja, hogy nincs rá mód: sem az öltözőben nem tud megvédeni a cikizéstől, sem órán a körberöhögéstől, márpedig ezek nem szerencsések testnevelés órán.
2011. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ausonia ***** válasza:
100%
megkérdezhetem, hogy miért szeretnél fiú létedre női tornadresszben tesizni?most komolyan, még nem is cikizésből, én nő vagyok, és még nekem se volt kényelmes anno, el se tudom képzelni, hogy miért akarhatja valaki,akinek nem kötelező,felvenni...
2011. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég kemény, persze vannak dresszek férfiaknak is direkt olyan ki alakítással meg mindennel, persze azt is egy adott sportágra van kitalálva nem egy egyszerű tesi órára. Ha úgy akarod hogy pólót meg nadrágot veszel rá, akkor megoldhatod azt hogy a wc-ben fel veszek és akkor senki nem fogja látni, de ez az osztálytársaidnak egy kicsit gyanús lehet egy idő után szóval a saját érdekedben jobban jársz ha ezt mellőzöd.


Persze szóvá teheted ezt a tanárodnak de lehetőleg szünetben amikor kettesben beszélgettek majd erről, de ha nagyon bunkó akkor jobban fogsz majd égni mint bárki más, ha nagyon akarsz tornázni abba akkor otthon tornázz ha egyedül vagy otthon. Bár én sem értem hogy ez neked most miért jó mert szerintem borzasztóan kényelmetlen és egy 16 év körüli lány is szinte sehol sem talál magára valót hát még egy fiú honnan a csudából tudna szerezni ilyet, de ha ez boldoggá tesz felőlem csináld, csak ne sírj utána hogy fel tesznek az összes fikázó oldalra és az egész iskola esetleg város rajtad fog nevetni, te tudod.

19/L

2011. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel menj a lányokhoz tesizni így legalább mindenkin lenne dressz és nem néznének ki, csak abba néznének ki hogy fiú vagy és kb egy csajod sem lehet mert mindenki azt hinné rólad hogy meleg vagy. El sem tudom képzelni hogy ez neked hogyan lehet kényelmes mivel azt lányokra tervezték és hogy az nagyon kényelmetlen lesz neked ott alul az tuti. 18/L
2011. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem szólni hogy ez egy hatalmas nagy kamu kérdés xDD bevették:D
2011. szept. 7. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nekem is gyanús volt, hogy itt valami nem stimmel. Persze, persze, utólag már könnyű magyarázkodni, de akkor is: nem láttam értelmét, hogy egy fiúgyermek női tornadresszt hordjon.

Viszont ahogy a mellékelt ábra, a kapott válaszok is mutatják: ez a mai, kissé felborult nemi szerepek és identitászavaros fiatalok világában egyáltalán nem elképzelhetetlen...

2011. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tornadressz dolog csak valami fétis mánia ami sokunknál benne van hogy felizgulunk erre ha egy lányt ilyenben látunk, mivel igaz olyan mint a fürdőruha, de egyesek szemében ez mégis valami más. ezeknek a többsége egyáltalán nem meleg vagy idióta perverz csak egy adott ruhadarabra felizgul. A kérdezőből is ezt tudom kinézni hogy ilyen problémája akad. előző barátom is ilyen volt és folyton azzal cseszegetett hogy miért nem mászkálok előtte tornadresszben stb... Van aki annyira felizgul rá hogy mindent képes meg tenni azért hogy ezt a ruhadarabot a kezében foghassa esetleg felhúzza magár és hülyét csináljon magából ez van. Régen is tuti volt ilyen főleg amikor még mindenhol csak ebben láttunk lányokat tesizni csak akkor nem volt ilyen fejlett a technika hogy interneten névtelenül a fiúk vagy állnéven ki jelentsék hogy vonzódnak a dresszekhez. Ez egy egyszerű fétis ami mindannyiunkban megvan csak mindenkiben máshogy van ez a dolog.
2011. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha tornadresszt akar találni megfelelő méretben, akkor vagy varrat magának, vagy turi. Fiúkra úgyse menne rá az átlag női dressz :) De ha felpróbálja, meg lehet oldani mindent :)
2011. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A végén úgy jársz majd, mint Teiresziász :D


[link]

2011. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Ez nem beugratós kérdés volt! te valóban tesiznél benne csak már itt is égett a fejed!pedig ez egy anonim hangadó oldal.

Elmondom,fiú vagyok és viselek tornadresszt,strandon-uszodában.

Persze előbb megkérdezem,hogy lehet e?

egy szabály van:pucérkodni tilos!fürdőruha használata kötelező! mindig azt a választ kapjuk,hogy a tornadressz is fürdőruha! az uszodának mindegy fiú vagy lány van benne,ne legyen meztelen.

A barátnőmmel egyforma tornadresszben úszunk,nincs probléma,eltekintve hogy megbámulnak,de ki nem szja le...

2012. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!