Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz így belőlem?

Mi lesz így belőlem?

Figyelt kérdés

sziasztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni mert semmit nem tudok a középiskolákról és az után következő képzésekről

én most leszek 8.os és elvileg egy szakközépiskolába megyek

ahol közgazdaság szakon fogok tanulni

de ha ezt elvégzem akkor lesz egy értségim,de akkor mi lesz a szakmám?

mármint ha valaki 8.után vendéglátós suliba megy ekkor pincér vagy szakács lesz

de nekem akkor mi lesz a foglalkozásom?

szeretnék fősulira is menni de nem hiszem,hogy lesz pénzem rá..

max majd később munka mellett elvégzem

előre is köszi a segítséget!:)

14/L


2011. aug. 29. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz a foglalkozásod, ez a közgáz szakközép érettségit ad( két T! erre figyelj!) és ad egy szakmai alapot, így később ha pl. közgáz szakra mész egyetemen könnyebb lesz neked mint pl. annak aki sima gimiből megy oda vagy épp egy elektronika szakközépből.
2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

aha...köszi!:)

szóval akár még fogászati asszisztens is lehetek mert még nem igazán tudom mi is akarok lenni:)))

2011. aug. 29. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, még bármi lehetsz, érettségiig van időd eldönteni, ez csak egy szakirány, egyfajta bónusz, hogy jobban menjen a közgáz egyetemen ha esetleg azt választod, de nem muszáj tartani ezt az irányt, én pl. elektronikai szakközépbe jártam de nem villamosmérnökire mentem, hanem közgazdászra:D
2011. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!