Mi lesz így belőlem?

Figyelt kérdés

Félek, hogy nem tudok elhelyezkedni sehol!

Szerettem volna tanár lenni, de abból már van elég.

Ügyvéd is kilőve.

A földrajz vagy a biológia se ér már sokat. Csak ezen az oldalon vagy 100 kérdés van azzal, hogy milyen szakok ezek, vagyis mennek oda elegen.

Lennék szakmunkás, de egyik szakmunka se érdekel, így meg nincs értelme.


Már NEM lehet elhelyezkedni! Szinte semmivel se!

Jó tanuló vagyok, de így nem látom értelmét a sok tanulásnak, és annak hogy minnél jobb jegyeim legyenek.


F17


2010. dec. 26. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
depressziós leszel így.
2010. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhelyezkedni az tud, aki akar, és az, aki jó abban, amit csinál. Tanári szakmában: aki jól törtet, vagy aki jól tanít.

Mindenből sok van, nem értem miért hangolják le ezzel a diákokat... Csak el kell döntened, kinek a véleménye érdekel. Másoké, akik esélyeket latolgatnak, hogy vajon mivel könnyebb elhelyezkedni, minnél kevesebb munkával jól keresni, boldogulni a legkisebb befektetéssel... Vagy nem törődsz a kicsinyes alakokkal, hanem követed az álmod, tanár leszel, mert neked ez való, mert tudsz bánni a gyerekekkel, mert egy jobb generációért akarsz tenni, és ezt ezen az úton, ezen az áron teszed meg?

2010. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tanár szeretnék lenni ( reál szakos ), de nagyon sokan vannak!

És nem fogok 5 évet tanulni csak azért, hogy legyen egy papír a kezemben amivel majd kitörőlhetem...

A szüleimen meg nem akarod élősködni, ez eléggé gusztustalan lenne!

2010. dec. 26. 02:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
miert nem mesz el kulfoldre tanitani? pl angliaban a tanar, az kifejezetten egy hianyszakma, kulonosen a real tanarok
2010. dec. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Reálszakos tanárok márpedig kellenek itt Mo-n is!


Ha beszélsz nyelveket, akkor iszonyatosan nagy a mozgástered, tanulhatsz, dolgozhatsz sok helyen.

2010. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Külföldre nem mennék.

Nem akarok ennyire elszakadni a családomtól.

2010. dec. 26. 13:14
 7/10 A kérdező kommentje:

De persze köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.

Még írjatok, ha van valami ötlet a fejetekben...

2010. dec. 26. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Reál szakos tanáron mit értesz? Milyen tárgyakat? Mert pl. fizikatanár nem hinném, hogy annyira sok lesz, mire végzel, de más tárgyakkal is van így, hogy már hiány van tanárokból.
2010. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

fizika, kémia, biosz, matek -ezekből van/lesz hiány, leginkább gimiben


A földrajz gimiben, általánosban nem igen az. Legalább is a tananyagra még emlékszem és inkább rizsázós volt. Nálunk 4,9 volt az átlag. Bárki meg tudta tanulni.

2010. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én most kezdtem el parázni azon h később mi lesz, mivel rájöttem h a gimi móka és kacagás volt a fősulihoz képest :(

mondtad a tanárt, ln csak azért nem lennék az, mert sok iskolában sz@rba se nézik őket a kölykök és sok idő a tanárképzés.

2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!