Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Fősuliról...

Blabla123 kérdése:

Kodolányi János Fősuliról vélemény? :O

Figyelt kérdés
Hallottam már róla hogy jó, nem jó... most akkor hogy döntsem el hogy hova tovább?:O Eddig az a tervem hogy pedagógus leszek. Ötlet? hova?:O
2011. aug. 26. 01:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
A szóismétlésért előre is elnézést a szemfüles hozzászólóktól.
2011. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj nincs, jó az iskola nagyon!


Én jó állást talátam,közgazdasági területen hála nekik (meg magamank is persze).


Tudod, itt van pénz bőven ezért szólják meg ...

Tipikus magyar mentalitás, a negatívumok a tudatlanság és persze, ha valami nem állami kézben van, az nem jó!

Ha állami lenne, rögtön milyen jó suli....

Itt rengeteg tudományos fokozatú tanár, professzor tanít Mert meg tudják fizetni .Jók az előadótermek ...Csóró ,pisis állami suliban hidegben ülsz egy teremben sokszor, a tanári fizetéstektől a tanárok unva tartják az órákat, rossz a légkör, hangulat, nincs pénz gyakorlati dolgokra, projektorokra..

Már Európában vagyunk nem Balkánon, a piac diktál.


[link]

2012. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit olyan az állami és fizetős sulik közt a különbség mint a BKV és a saját autód közt.

:-)

Te döntöd el mivel jársz ,fizetsz és normálissal

Vagy felűlsz a BKV-ra MÁV-ra... az is állami :-)

2012. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NatyAngel válasza:
75%

Attól hogy egy sulinak nincs akkora neve mint néhánynak nem kell lehúzni! Én jártam az ELTE-re, de eljöttem egy év után mert minősíthetetlen volt és intoleráns, unott tanárok voltak. Most egy sokak szerint "alja" suliba járok és maximálisan elégedett vagyok... 200 diák helyett lehet hogy csak 20-30-40 van egy szakon, de ennyivel több figyelmet is kapunk. A Corvinusról meg annyit, hogy egy ismerősöm aki jelenleg a főnököm és rendkívüli szakember, most végezte el a sulit mesteren, és kitörölné az életéből ha tehetné, annyira minősíthetetlen volt. A nagy suliknak, csak a nevük nagy.. senki ne dőljön be..

A Kodolányiról annyit, hogy: kisebb suli, több odafigyelés, több tudás... ha hiányzik egy nagy suli neve, akkor azt egy mester képzéssel kilőheted. Semmivel nem ér kevesebbet egy Kodolányis, ÁVF-es, vagy Zsigmondos diploma!

2014. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

"a Kodolányi elég gáz

bemész kifizeted a tandíjat majd útban kifelé a portán a kezedbe nyomják a diplomát

az államisokat sem nagyon szórják, mert nekik be kell bizonyítaniuk, hogy mennyien végeznek, jól mutatnak a statisztikába, ezért a béka feneke alatt van a színvonala, hiszen bent kell tartani a népet a fejpénz miatt ki


egy valamit is magaára adó cég nem áll szóba ÁVF, Kodolányis vagy ZSKF-es diplomással"


azért hülyeségeket nem kéne írni. Én a Kodón végeztem, nem szerettem, tény, hogy elég színvonaltalan is volt, és nem érzem úgy, hogy komolyabb tudást átadott volna, de azért a semmire ott sem adnak diplomát.

Mennek ezek a mendemondák, hogy "mindenkit átengednek vizsgán"..hát én ebből semmit nem tapasztaltam, rendesen buktattak vizsgákon. Voltak olyan évfolyamtársaim, akik úgy gondolták, hogy Kodolányis szak mellett simán elvégezhető egy másik főiskolai szak más intézményben, annyira könnyű, na ők többnyire fél vagy 1 évet késtek is az államvizsgával.

A Kodolányival a legnagyobb gond a folyamatos káosz, és hogy olyan oktatók is vannak bőven, akik borzalmas előadók, valamint az, hogy nagyon pénzlehúzós hely, minden apró dologért fizetni kell.

Tény, hogy nem a legjobb főiskola az országban ( és most nagyon finoman fogalmaztam), de jó lenne, ha olyanok osztanák az észt, akik oda jártak, nem csak hallottak ezt-azt másoktól.

2014. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Abban meg az utolsó válaszolónak igaza van, hogy attól még hogy egy egyetemes híres vagy nemes, még lehetnek egyes szakjai rosszak. Az ELTE-n is vannak bőven ilyenek.
2014. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
nem nemes, nevest akartam írni.
2014. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!