Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Körül belül hány % ra köteles...

Körül belül hány % ra köteles megadni a tanár a 2 est pótvizsgán?

Figyelt kérdés
3ból buktam picit igazság talanul .. gépészetből fizikából és kémiából 9edikbe .. többiből 3-4 es vagyok gépészet 2egészre húzott meg fizikából egyértelműen mert 1,5 re álltam kémiából pedig 1,8 ra de volt olyan h 2 dogát egy órán íratott megmert betegvoltam és olyan okkal 75%ra adta meg a 2est hozzátenném h 1hónap ig voltam beteg és volt olyan haveromnak h jelenlétire meg 20%ra megadták a 2 est szoval milyen esélyekkel indulhatok neki ?
2011. aug. 22. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha itt rinyálsz, akkor semmi esélyed. Az nem igazságtalan, hogy b*szol az egészre, nem készülsz és megbuktatnak... még szép... ha egy kicsit is megerőltetnéd magad és tanulnál, nem kéne a bukástól félni...
2011. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy ahányasra megírod a vizsgán a "dogát" azt átlagolják az évégi jeggyel szóval az 1-el
2011. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Azért mert beteg voltál még lehetett volna tanulni otthon.Nem ok hogy a betegség miatt ne tudj felkészülni egy dogára vagy felelésre.

2.Nincs hány%..Ha a tanár úgy látja,hogy semmitudásod nincs akkor megbuktat és kész.

Tanulni kell,és nem adni okot a bukásra.

2011. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
itt nem azon van a szó h nem tanultam mert tanultam ... általánosban 4,3 ra végeztem itt pedig nagy a protekció meg az h nem tanultam dogára olyat nem mondtam .. tanultam mind 2 jól sikerült amik 60% felett voltak arra nem 1 est kellene adni szerintem .. minimum 2es-t + 2 dogát 1óra alatt írtam meg ... + egész nyáron tanultam mint a sz@r.. meg mif@sznak írsz hülyeséget mikor nem az a kérdés ezt bírom .. mindig vmi nagy genyós.got irnak b@zdmeg nem arra válaszolnka amit kérdeznek ..
2011. aug. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!