Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hanyadik osztályban kezdünk...

Hanyadik osztályban kezdünk biológia órán boncolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 13:30
 1/8 anonim válasza:
8 év alatt (általánosban) soha nem boncoltunk
2011. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi soha nem boncoltunk!! Most már nem boncolnak egy iskolában sem!
2011. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehányadikban, olyan csak külföldön van...
2011. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi sem boncoltunk soha, szerintem sincs már ilyen. 10.-ben egyszer szóba került, hogy boncoljunk már egy békát vagy gilisztát vagy valamit, de a tanár nemigen hajlott rá.
2011. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az elmúlt tanévben boncoltunk békát :D De csak is a faktosokkal, és csak azért mert a tanárunk a főiskolán is tanít így el tudta intézni.

De a tantervben sincs benne meg a tanárok többsége sem szívesen boncolgat így ez manapság nem igazán szokás.

2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen adott szakon boncolnak. Előtte nem.
2011. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én biosz fakultáción boncoltam 11.ben és 12.ben, de persze ott még nem embert, csak egeret, meg sertés szívet, ja meg egy puhatestűt(kalmárt). De mint mondtam ez nem tantermi órán volt, csak fakultáción az érettségire készülőknek.
2011. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orvosi egyetemen úgy tudom, kötelező a boncolás.
2012. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!