Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek 3-as matekkal?

Felvesznek 3-as matekkal?

Figyelt kérdés
SZTE mérnök informatika karra szeretnék menni, csak annyi a bibi, hogy 3-as a matekom. Érteni mindent megértek,legalább egy 2-esre minden dogát megirtam. Szóval érteni értem,csak nem nagy szinten. Infó jól megy, csak ilyen matekkal megéri oda menni? Ha nem, akkor melyik iskolát ajánlanátok? Mindenképpen szeretnék mérnök informatikus diplomát
2011. aug. 17. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én inkább egy felsőfokú szakképzést választanék a helyedben, igaz, akkor nem leszel diplomás, és azt se mondom, hogy ott nem kemény a matek, de vannak olyan szakok, hogy rendszergazda, műszaki informatikai mérnökasszisztens, web-programozó stb.

Egy ilyen képzés után még mindig dönthetsz úgy, hogy továbbmész vmi BSC-re és kapsz egy kis ízelítőt, meg egy okj bizonyítványt, amivel akár el is helyezkedhetsz

2011. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!