Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ami a diákon van szám a...

Ami a diákon van szám a vonalkód felett az megegyezik az oktatási azonosítómmal nem?

Figyelt kérdés

Sulihoz kell az oktatási azonosítómat tartalmazó kártya, erre jó a diák is akkor nem?

Mert nem rémlik hogy kaptam volna külön kártyát erre.


2011. aug. 11. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen a hosszabb számkód az az om azonosító
2011. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem egyezik meg!


Az oktatási azonosító kártyát elvileg mindenki megkapja a középiskolában/gimnáziumban. Az oktatási azonosító 11 számból áll (a diákigazolvány száma csak 10-ből).

2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A diák tetején, szóval a vonalkóddal nem egy rublikába írva, azonosítószám felirattal ellátva, 7-es számjeggyel kezdődve és 11 számjegyet tartalmazva az az om kódod, igen. Kellet volna, hogy kapj egy külön kártyát, amin rajta van, az így néz ki: [link]
2011. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a 11 jegyű oktatási azonosító számodat a felsőoktatásba történő jelentkezéskor is meg kellett adnod. Tehát ha regisztrálva vagy a [link] -n, akkor ezt a számot az E-felvételiben meg tudod nézni.
2011. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy az újabb diákokra már rárakják, hogy hogy az enyémen nincs rajta, az 100%.
2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az lesz az akkor:)

Hetessel is kezdődik meg 11 jegyű is.

2011. aug. 11. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen a diákom csak a diáknak a száma (igaz nekem 4 éve van egyetemista diákom). Az OM azonosító külön kártyán van.
2011. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na közbe megtaláltam azt a kártyát is és ugyanaz.
2011. aug. 11. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Tavaly lett csináltatva a diákon, azon nincs rajta az oktatási azonosító szám.

De basszus a diákon, ami a vonalkód felett van, az a diákigazolvány szám... soha nem írtátok még rá a bérletre? A diákon egy darab összefüggő szám van a dátumot leszámítva, az pedig az igazolvány száma... Erre mindenki hülyeséget ír...

Az OA szám pedig 10 számjegyű, hetessel kezdődik és utána még 9 szám...

2011. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is rajta van az OM a diákon...

legfelül

alatta (vonalkódos) meg a diák szám

2011. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!