Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a gimnázium 3. osztálya?

Milyen a gimnázium 3. osztálya?

Figyelt kérdés
Nehéz miket tanultok érdekes milyen?
2011. aug. 5. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem most jön a 4. év :)

Nehéz volt és egyre nehezebb, de hát mást nem is várhatunk :)

Azért ez szerintem suli-,osztály- és tanárfüggő is, de csak rajtad múlik igazán, hogy mit hozol ki belőle.

A matek szerintem idén volt a legnehezebb, többieknél is ezt láttam. A töri is egyre összetettebb, egyre részletesebb.

2011. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és milyen a 2. év kedves kérdezŐ?:D
2011. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A matek tavaly lehet, hogy nehezebb volt(a matektanár is mondta, hogy könnyebb a 3.-os), töriből meg még mindig semmit nem értek. Szerintem egyszerűbb volt, mint a második.
2011. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen tagozatra, osztályba jársz? Harmadikra általában eltűnik a kémia, földrajz és azt hiszed, hogy hú de jó lesz, de bejönnek a fakultációk és ugyanott vagy :D
2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:52-nek igaza van, hogy eltűnnek tantárgyak, meg jönnek fakultációk, csakhogy én nem vettem fel fakultációt ;) Vagyis informatikára jártam k.b. félévtől, de nem ért a világon semmit semmit lényegében.


21:49

2011. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a gimnázium semelyik osztálya se nehéz.
2011. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3. osztály kifejezetten könnyű. Kitünő lettem. Most megyek 4.-be. 2. osztályban lett pár 4-esem, tehát nekem az nehezebb volt.

A 3. osztálynak az az előnye, hogy eltűnik: Földrajz, Kémia.

Biosz, Fizika megmarad. Fakultációk kezdődnek, na én pont kémiát vettem fel:D

Én most félek igazán érettségi előtt, de nem az érettségi miatt, hanem mert vége 8 évnek, mert kisgimnazista voltam:)

2011. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, majd érettségi előtt fogsz (megjegyzem, feleslegesen) parázni.


Nálunk bejött ilyen a faktokon kívül: társadalomismeret, emberismeret-etika... egyiknek sincs értelme, etikán fogalmazásírás, társadalomtanár meg elmebeteg... kibírható.


Én most megyek egyetemre, nem félek annyira, végre azt tanulok (többségben), amit akarok :D

2011. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal könnyebb mint a 9ik vagy a 10ik :) A matek sztem 11be a legkönnyebb. Én sosem voltam az a nagy tanulós 11 előtt volt 2em és jó pár 3om . 11után meg 4es volt a legrosszabb úgy, hogy alig tanultam valamit :)Szóval szerintem nem kell parázni ;)
2011. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!