Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen milyen sportolási...

Egyetemen milyen sportolási lehetőséget választottál? Miért?

Figyelt kérdés
A jóga vagy aerobic felé hajlok..Teniszre gondoltam még,de még egyszer sem teniszeztem..Ott megtanítanának?:)
2011. aug. 1. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen egyetem :) Én jártam teniszezni (ki lehetett vele váltani a tesit XD), hát marha béna voltam, és ettől se tanultam meg, de nem volt rossz... És aerobic-ra is jártam, de csak, mert adtak érte két kreditet, amu utálom XD Válaszd azt, ami Neked szimpatikus, ne félj, ha kezdő vagy nem lesz az sem baj :)
2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha a teniszt választom,megtanítanak?:D
2011. aug. 1. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tollasoztam 2 évig. Elsőben még azért választottam, mert nagydarab vagyok, és gondoltam, itt biztos nem érnek majd olyan megaláztatások, mint általában a tesiórán (mások előtt ugrabugra stb.). Nagyon hamar megszerettem, és azóta is sajnálom, hogy már nincs senki, akivel néha tollasozhatnék. Játék volt az egész, szórakozás.
2011. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hááát, próbálkoztak tanítani (túlzásba azért nem vitték), de egy szemeszter alatt nem sikerült, főleg, hogy iszonyat pocsék labdaérzékem van. De mondom, szerintem ez egyetem függő, és lehet, hogy Neked jobban menne :)
2011. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sakkoztam 5 évig az Eltén.
2011. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én amerikai focizni fogok Miskolcon, ha minden jól megy, esetleg úszni.
2011. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk annak idején nem kellett egyetlen sportágat kiválasztani, hanem voltak mindenféle foglalkozások, és arra mentél be, amire akartál. Egyszer aerobikozni mentem, máskor úszni vagy tollasozni. Kipróbáltam a jógát is, de nekem annyira nem jött be, a dinamikusabb mozgásformákat kedvelem. Amit rendszeresen csináltam, az a lovaglás volt, de azt nem az egyetem keretein belül, ott arra nem volt lehetőség.
2011. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
aerobic! nagyon szerettem! bár tanártól is függ. a mién szerintem nagyon jó volt.
2011. aug. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem választottam mert nem volt választási lehetőség.


1 félév úszás, 1 félév állóképesség (futás) 1 félév erő (konditerem ) 1 félév sportági ismeret (foci, vagy íjászat vagy ilyesmi.)


Igaz én mindet úszással csináltam meg, erre van lehetőség.

2011. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ava87 ***** válasza:

Eddig semmit (nálunk nem kötelező), pedig szerettem volna, csak a város másik végéről jártam be, és nem is tudtam szabadon beosztani az időmet (van egy ovis kisgyerekem, tavaly még csak bölcsis volt). Pedig már akkor is úszni akartam járni, de reggel hétkor lehetett menni, meg késő délután.

Idén már fogok járni úszni, mert az egyetem közvetlen közelébe költöztünk, az ovi is itt van egy köpésre. Tavaly fél hét felé el kellett indulni, hogy időben beérjek, most viszont ha fél hétkor elindulunk reggel, már hétkor simán oda tudok érni, ha össze tudom úgy rakni, hogy aznap 8-kor ne legyen órám, akkor bele is fér a dolog.

Teniszezni is akartam (sose próbáltam még), de az brutálisan korán, reggel hatkor van. Na hát én hatra sehova nem vagyok hajlandó menni, az biztos :)

2011. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!