Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nyújt jobb lehetőséget...

Melyik nyújt jobb lehetőséget a kollégiumi elhelyezésre?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék felvételt nyerni valamely műszaki egyetemre,de nagyon kevés pénzem lesz a megélhetésemre,viszont nagyon bátor vagyok:D.Úgy állok hozzá,hogyha az utcán kell csöveznem,akkor is elvégzem az egyetemet.Ha kijelentkezek a lakcímemről,akkor hajléktalannak számítok?És,ha hajléktalan vagyok-gyakorlatilag az is leszek,ha más városban kell lennem.- kedvez a kollégium igénylésem elbírálásában vagy inkább tartózkodnak a "csövesektől"???Köszönöm!
2010. nov. 14. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
11%

Hajléktalanként elvégzed az egyetemet?!


Igen, majd a híd alatt bújod a sok könyvet, a csöves, sáros ruháidban jársz, bűzlesz; elhajítanak a francba.. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?! Megfagysz télen.. Nincs kajád, és akkor mész a zh-t írni.. meg diplomamunkát készíteni.. Szóbelin rád néznek? EGYETEMRE INTELLIGENS, IGÉNYES EMBEREK JÁRNAK..


Inkább lakj 35-50 négyzetméteren 3-5 emberrel.. osztozzatok a rezsin, kajapénzen.. Lakj közel az egyetemhez, ne kelljen buszra is költeni. Diákmunkák szünetben, nyáron.. Ez olyan lehetetlen?! Mert rengetegen ezt csinálják, minden országban.. Tipikus egyetemi élet, hogy szobatársaid vannak, osztoztok..



Bár gondolom csak vicceltél.. De ugye látod hogy ez hülyeség.. Vagy kolesz, vagy albérlet.. Nem vagy egyedül ezzel, hát még Magyarország milyen szegény ország, de még a németek is Studenten WG-kben laknak, és az amerikaiak is mindig roommatet keresnek..

2010. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Őszintén szólva én csak a legrosszabb eshetőségre szeretnék felkészülni.-Mert ez is megeshet és olyankor mi van?Egyszerűen csak ki akarom zárni a buktatókatDe a kérdésedre válaszolva,igen,komolyan gondolom,bár nem ezt szeretném.:)

2010. nov. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!