Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel nőnek 2012. a...

Mennyivel nőnek 2012. a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Tudom sok minden befolyásolhatja,de akár 30-40 ponttal is növekedhet?
2011. júl. 31. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem többel is. :(
2011. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tavaly 60 ponttal lett több az elsőnek megjelölt szakomon, igaz, így is csak 6 ponttal csúsztam le...

A félreértések elkerülése végett: a pontokat egy algoritmus számolja ki, ami a létező legsemlegesebb fél, minden a többiek teljesítményétől függ.

2011. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ráérünk még a 2012-es ponthatárokkal:D Alighogy kiderültek a 2011-esek:D

Ez függ a jelentkezők számától, a férőhelyek számától, az érettségi eredményektől...

A kérdésedre válaszolva: simán növekedhet 30-40 ponttal. a barátnőmnek tavaly 55 ponttal nőtt a ponthatára...

2011. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy jóst, ő megmondja...
2011. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye érzitek, hogy az ilyen ponthatáros kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, mik lesznek a következő heti lottó számok?
2011. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt hittem, végre vége van ennek az érettségi szezonnal, kiderült, h kit hova vettek fel, és végre leállnak az ilyen idióta kérdésekkel, de neeem, még mindig folytatják -.-"


Miért nem lehet mgeérteni, h a ponthatár nem azon fog múlni, h most vki kitalál egy pontot és az lesz, hanem hogy az adott szakra jelentkezőknek mennyi pontja van, tehát befolyásolja az érettségi és a többi. És ha már az érettséginél tartunk, vajon honnan tudjuk, h nehezebb lesz-e, mint a mostani, mikor azt érettségi elött pár nappal elött dolgozzák ki??


Az agyam megáll, h ilyenek akarnak tovább tanulni -.-"

2011. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várhatóan átlagosan 32,73-mal, +/- 0,189 pont.
2011. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:04


Én komolyan nem értem, hogy ha valakit idegesít egy kérdés, vagy nem érdekli, akkor egyáltalán minek kattint rá. Én az ilyeneken simán tovább lépek, és nem szórom tele mindenféle kioktatással, meg "jaj de felesleges ez a kérdés" szövegekkel...


Egyébként meg 100%-osan egyetértek azzal amit írtál...:)



Kérdező: 40-nél többel is növekedhetnek a pontok, volt már rá példa nem is egyszer. De ugyanúgy csökkenhetnek is.

2011. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szakra jelentkeztél. Például a műszaki- közgazdasági- turizmus-vendéglátás nagyon felkapott lett az idén, itt biztos magasabb pontszámok lesznek. A jogi terület egy kicsit visszaesett, lehetséges, hogy itt nem emelik meg drasztikusan, kevés a jelentkező ugyanis. Ezt csak a statisztika alapján gondolom, nem akarok valótlant állítani.
2012. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!