Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakivel fordult már elő,...

Valakivel fordult már elő, hogy az iskolában bántotta egy tanár?

Figyelt kérdés
Vagy hallottál ilyenről? Hogyan történt? Mi lett a tanárral?
2011. júl. 25. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem többször is. Koki, meg fa méterléccel fenekes. De pofon is volt. Általános iskolás koromban (1984-1992)
2011. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kémiatanárom általánosban kivitte óráról az egyik gyereket és úgy pofon ütötte hogy ömlött a vér az orrából, hogy el is tört-e azt nem tudom már.

úgy volt hogy kirúgják, de végül maradhatott.

19/L

2011. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általánosban igen, hetedikes voltam. A padtársam kivette a kezemből a tolltartómat, én meg visszavettem tőle (egyértelműen csak piszkálni akart amúgy), és azt mondtam neki, hogy "hát te hülye vagy". Ennél a pontnál jött be a tanár (kémia tanárnő), és csak annyit látott, hogy én elveszek valamit a mellettem ülőtől, és még le is hülyézem. Karomnál fogva kirángatott a helyemről, és közölte, hogy takarodjak kifelé. Ezen kissé felhúztam magam, ezért kifelé menet cseppet becsaptam az ajtót. De a lényeg, hogy nem hisztiztem, nem álltam le vitázni, tényleg kimentem, oké, az ajtót becsaptam. Erre utánamjött a tanár, és megpofozott. Na az volt az a pillanat, amikor majdnem visszaütöttem, az utolsó másodpercben fogtam vissza magam, helyette inkább elkezdtem neki kiabálni, hogy oké, akkor most megyek az igazgatóhoz. Le is mentem, a nő meg jött utánam visítozva, hogy milyen pofátlan vagyok, mit képzelek magamról. Még az igazgatónál is alig hagyott szóhoz jutni, csak szerencsére egy nagyon kedves, jófej igazgató bácsink volt, aztán mondta a tanárnak, hogy hallgasson már el, hadd mondjam el én is, hogy mi volt. Na, akkor végre el tudtam mondani, mi történt, az igazgató bácsi meg nekem adott igazat, bár sajnos igazán nem lett akkor következménye a dolognak, de szerintem másokkal is így viselkedett ez a tanár, mert következő évben már nem tanított ott.
2011. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

másodikos voltam mikor a napközis tanár pofán vágott mert rendetlenség volt az asztalomon. Anyámnak rögtön elmondtam ahogy értem jött, már másnap ki lett rúgva..


harmadik vagy negyedikes voltam mikor iskolai ünnepség volt , de csak ilyen "kicsi". Egyik fiú osztálytársam röhögtetett engem és olyan ideges lett ettől az osztályfőnököm hogy pofán vágott...Nagyon utáltam ezt a nőt mindig is de mégis tudott manipulálni.Utána egész nap nagyon kedves volt cukorkát adott meg minden -.-' másnap kérdezte hogy elmondtam e otthon a sírásom okát.. mondtam h nem.. egy pár napig még kedves volt aztán minden visszatért a régi kerékvágásba...nagyon sajnálom hogy nem köptem be ezt is anyámnak ... rohadjon meg :/

2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általános iskola /85-93/

Kb negyedikes voltam, az volt az utolsó és első é-v amikor oroszt kellett tanulni, mert francia tagozatos voltam, így a rendszerváltás után áttették fakultációba az orosz oktatás, szóval nem volt kötelező, de igazán már az utolsó évben 89-ben sem vette már senki komolyan, mert mindenki tudta, hogy mi lesz jövőre.

A napközis tanárom aki kb egy alkoholista kommunista orosztanár volt, mindenkitől megkövetelte, hogy az orosz házi legyen meg, ami nem volt egy nagy történet, kb betűket írtunk+ minimális olvasmány.

Amikor kész voltam, ki kellett vinni bemutatni, és persze mellett felolvasni az olvasmányt.Na én belekezdtem és a gyerekek jó úgy van leírva oroszul hogy Pebeata /nincs cirill billentyűzetem/ a kiejtés az, hogy ribijátá, na én meg úgy ejtettem ki, hogy pebejáta, erre üvöltözött, hogy nem vagyok képes egy óra alatt egy nyolc soros szöveget megtanulni és lekevert egy pofont.Én nagyon sírtam és igazságtannak tartottam, de az igazgatóval nem lehetett beszélni, mert a barátnője volt, anyámnak elmondtam, másnap bement és elmagyarázta az igazgatónak, hogy egy megkeseredett alkestz az ő gyerekét ne verje és ha mégy egyszer meglátja a nőt a közelembe akkor megy feljebb, mire az igazgatónő elkezdett flegmáskodni, hogy akkor nem kell napközibe járatni a gyereket.Anyám másnap tovább lépett, hétfőn másik napközis tanárt kaptunk, a nőt többet nem láttam a suliban.

2011. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

'Poénból' kaptam egy tarkóütést egyszer a férfi biosz tanáromtól mert dumáltam, végigbőgtem az órát...nem mondtam semmit, de észrevette, és utána többször is kedves volt hozzám, megpróbált kiengesztelni. Sajnáltam, de nehéz volt elfelejteni.

Korábban meg egy pofont a negyedikes osztályfőnömkömtől, akit amúgy nagyon imádtam és ő is szeretett engem. De nem voltam elég gyors a wc-n osztálykiránduláskor, ketten meg elkezdtek dübörögni a wc ajtón, erre mikor kijöttem, én kaptam egy pofont...

A fizikai erőszak nem gond, inkább lelki terrorról tudnék mesnélni a középiskolámban, na ott azért voltak szemétségek.

2011. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!