Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől valaki DE-TTK-Bi...

Szeptembertől valaki DE-TTK-Biológián? Már bent lévő hallgatók?

Figyelt kérdés

Koli vs. Albérlet?

Gólyatábor igen vagy nem?

Szereted vagy megbántad? Miért...


Köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Van,a kiben felmerül, h nem megy el gt-re?:O
2011. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

és is de-ttk bioszra mek:)

koli, rem kossuth 3as:D

és remélhetőleg megyek is gólyatáborba

te?:)

2011. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is DE-TTK bioszra megyek. Remélhetőleg felvesznek a Kossuth koliba:)gólyatábort, még meggondolom, esetleg ha gondoljátok írhattok privátot, hogy mégis legyen egy pár ismim:))
2011. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én szeretnék gt-be menni de egy felsőbb éves ismerősöm mondta, hogy már nem olyan nagy buli...de viszont a közösség meg csak ott van, megismerik egymást, kialakul vmi olyan amit nem tudsz bepótolni sose ha nem vagy ott.


Én is koliba szeretnék menni, mondjuk én a Tisza Istvánt néztem, mert 13 körül már albérlet is keríthető de a koli feelingesebb. :-)


Köszi a válaszokat! Szeptemberben találkozunk! :-)

2011. júl. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!