Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek munkanélküli leszek?

Szerintetek munkanélküli leszek?

Figyelt kérdés
A BGF kereskedelem és marketing szakára vettek fel. Mindjárt sírógörcsöt kapok, olyan ez, mint egy vad rémálom.
2011. júl. 21. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha más nem, mész stadiont építeni...
2011. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért jelölted meg?!
2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert a Corvinus után ez tűnt a legértelmesebbnek.
2011. júl. 21. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Megszokod a gondolatot

2. Jövőre újra megpróbálod.


Ennnnnyi. rengeteg ember van, akinek nem elsőre sikerül

2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem hittem, hogy a Corvinusra nem vesznek fel, a tavalyi alapján felvettek volna, plusz én azt hittem pár pontot csökken a ponthatár a nyelvvizsgák miatt. Csak azért jelöltem be, hogy ne hagyjam üresen a 3 helyet.
2011. júl. 21. 21:17
 6/15 anonim válasza:
Ennyire számít a diploma?? hogy össze vissza jelölgettek? akkor elmész szakmára többet érsz..
2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hittétek azt, h csökkennek a pontok a nyelvvizsga miatt...
2011. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló volt, hogy eleve magas ponthatárú szakokon eddig is csak úgy lehetett bekerülni, hogy max. pluszpontot viszel, ehhez meg 2 nyelvvizsga kellett, ami most is és tavaly is ugyanannyit ért - így ez nem fogja lefelé módosítani a pontokat. Elég rossz volt a logikád.
2011. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Nem vagyok otthon a témában, de mint abszolút kívülálló úgy gondolom, h a marketingesek nem keresnek rosszul. Mondjuk, hogy a a BGF diploma mennyit ér, azt nem tudom...
2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor viszont hozzátenném, amit eddig nem vettetek észre, hogy a tavalyi ponthatárt túlteljesítettem. És azt is megemlíteném, hogy igenis több olyan embert ismerek, akik erre jelentkeztek úgy, hogy nem vittek plusz 80 pontot, hanem annyira bíztak az érettségijükben, hogy 98% körüli lesz. És azt is, hogy olyat is ismerek, aki tavaly 80 pontot vitt volna, most meg már csak 40-et tudott, mert csak 1 nyelvvizsgát lehetett beszámolni. Nem volt olyan rossz a logikám.
2011. júl. 21. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!