Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinál ilyenkor a felvi? :/

Mit csinál ilyenkor a felvi? :/

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy különböző okok miatt, csak múlt héten tudtam az érettségi bizimet beküldeni nekik. Felhívtam őket, és azt mondták, hogy annyira nem nagy gáz. Ma is hívtam őket, azt mondták, hogy nem biztos, hogy be tudják vinni a rendszerbe csütörtökig. Szerintetek szerencsém lesz, és be tudják még vinni az adatokat? ): :/
2011. júl. 18. 15:21
 1/3 anonim válasza:
Remélem igen. Osztálytársaim is késve adták fel, s már feldolgozták nekik. De azért nem árt, ha holnap is sürgeted őket.
2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak a múlt héten csütörtökön küldtem, be és már fel van dolgozva, mondjuk nálam ők hibáztak.
2011. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igen, sürgetni fogom őket.
2011. júl. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!