Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogam. Majdnem a...

Aiden20 kérdése:

Letört a fogam. Majdnem a teljes része:/ ilyenkor mit csinál vele az orvos?

Figyelt kérdés
még nem vtam dokinál, de szeretném tudni mire számítsak. főleg h nem épp vagyok jelenleg jó pénzügyi helyzetben. vki azt is mondta h teljes felsőfogsort csinálnak. egyet nem tudnak pótolni hanem hozzácsiszolják a többit. ha vki járt ilyesmi helyzetben kérem írja le hogy van ez. ://
2011. nov. 10. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan színű cuccból amilyen a fogad megcsinálja "felépíti" a letört részt
2011. nov. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezt építheti.... majdnem nincs mit :/ mennyibe kerül kb?
2011. nov. 10. 02:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is, hogy kiidegeli a fogat (ha eddig nem lett volna), lecsiszolja, egy fém pálcikát tesz bele erősítésnek és fém koronát rak rá porcelán borítással vagy műanyaggal, a porcelán a jobb, szebb, drágább.

De ilyet az ingyenes fogorvosod nem fog csinálni, max privátba. Magánorvoshoz menj, ha eddig nem mentél volna. Így 15-20-30 ezer kb. egy fog, attól függ milyen, hogyan, stb.

2011. nov. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tört már le, fémcsapot ragasztottak a gyökérbe, erre ráépítettek fogat, majd korona kerül rá, nem kell semmiféle teljes fogsor. Talán megcsinálja a körzeti fogorvos is, kérdezz rá, persze a korona árát ott is meg kell fizetni.
2011. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) elfogok menni. rem. akkor tényleg megtudja ezt így külön semmi pénzem egy teljes fogsorra. örülök ha egyet kitudok fizetni.
2011. nov. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!