Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néz ki külsőre egy...

Hogy néz ki külsőre egy Corvinusos BA illetve MA diploma?

Figyelt kérdés

Kép lenne a legjobb, de ha leírjátok kb. hogy kell elképzelni annak is örülnék.


[link]


Ugye a mester diploma nem ilyen hétköznapi lesz, tollal kitöltve? :S


2011. júl. 13. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Rohadtul nem az a lényeg, hogy néz ki... O.o
2011. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem az is lényeges, meg kiváncsi vagyok rá...
2011. júl. 13. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nagy az isten állatkertje..kit érdekel, h néz ki? már az se érdekelne, ha egy wc papírt kapnék, csak lenne meg, aki egyetért ezzel, az lájk:D
2011. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elképzelem azt a jelenetet, amikor odaállsz Mészáros Tamás elé, hogy neked ne ilyen meg olyan diplomát adjon már, mert az szerinted csúnya...

pf hahaha

nekem hatalmas öröm volt, hogy egyáltalán felvettek a corvinusra, és hogy a BCE logójával ellátott diplomát fogok kapni. inkább a benne lévő jegyre/minősítésre kellene koncentrálni, nem arra, hogy néz ki... öcsém...

2011. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ennyi igénytelen embert egy rakáson XD
2011. júl. 13. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy valami csicsásabb lesz. :(
2011. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A jogi diploma ilyen csicsásabb.
2011. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

A te gondolkodásmódos is fantasztikusan tükrözi a mai felsőoktatáshoz és felsőfokú végzettséghez való tömeges hozzáállást, ahol a prioritás a papír, az, hogy lehessen mutogatni másoknak. Ahelyett, hogy a valódi tudás, a diploma értéke érdekelne, azon rágódsz, vajon kézzel van-e kitöltve.

Ez nem igényesség a részedről, hanem szimplán fogalmad sincs, mit jelent diplomásnak lenni. Elég szomorú, hogy ma már ez a kategória kezd kiüresedni...

2011. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha valaki 5 évet tanul és küzd a diplomáért, azért ne egy egy ilyennel szúrják már ki a szemét, mégha a mögötte lévő munka a lényeg, akkor se. Akkor ennyi erővel ne is rendezzenek diplomaosztót, majd a tanulmányi osztályon átveszem a diplomámat, mert hát úgyse az ünnepélyes átadás a lényeg, hanem a megszerzett tudás.
2011. júl. 13. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Jóég... kár hogy ilyen emberekkel kell egy egyetemre járnom... mindig csak a külsőségek...


Egyébként nem, nem így néz ki a corvinusos diploma, mint a linkelt képen.

2011. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!