Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni TÁGról vélemények?

Debreceni TÁGról vélemények?

Figyelt kérdés
Fontos mert nem tom eldönteni h Kossuth vagy TÁG (a tág az olasz miatt lenne jó de a Kossuth meg valahogy megfogott)
2011. jún. 26. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kossuth.

Oda jártam, merem ajánlani.

2011. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"de a Kossuth meg valahogy megfogott"

Megértem, mi lesz majd ha odajársz... Majd az az érzés fog megfogni úgy, hogy mindig szívesen emlékszel majd rá.

2011. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én TÁG-os voltam, szerettem is, nagyon. Sajnos azt hallottam, hogy az utóbbi időben kissé felhígult. (4 éve végeztem) A Kossuthról is hallottam jót is, rosszat is, az olasz szak pedig szerintem a Csokonaiban a legjobb.
2011. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kossuth :))) orszagos szinten is nagyon elol van a taggal egyutt. amugy meg "osellenseg" a 2 suli a vetelkedes miatt, szoval a kossuthos a kossuthot ajanlja, a tagos meg a tagot. :)


de amugy kossuthban nagyon jok a tanarok, a kepzes, meg a suli kornyezete nagyon szuper, feludules egy hagyomanyos suli utan.


kossuthos voltam ˘˘

2011. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!